Wpis z mikrobloga

@dzeksondzekson: Dzięki temu opisowi dowiedziałem się czym się zajmuje ten Gonciarz i #!$%@? mnie strzelił! (Do tej pory myślałem, że gra w jakieś gry, a inni na to patrzą, sram na polski jutub i zwyczajnie się nie interesowałem). On serio żyje za hajs frajerów, którzy mu płacą za to, że pokazuje im jak żyje? Przecież to chore! Może zróbmy tak: założę sobie konto na tym patronite i będziecie mi przelewać pieniądze,
  • Odpowiedz
@kwadrylion: Śmieszne tylko, że w części nazw i miniatur Gonciarz niejako daje do zrozumienia, że Kasia to jego dziewczyna i dlatego ją promuje, kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna z tego co. ;) Chodzi mi o te wszystkie "najładniejszy vlog" z jej zdjęciem itp, "nie przyjęła kwiatów", "jak się poznaliśmy" - wydaje mi się, że trochę się tym lansuje. Inaczej odpowiedziałby na zadane podczas pobytu w Polsce pytanie o status ich relacji
  • Odpowiedz
@Josuke:

bycie jutuberem

prywatność


wybierz jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Please_Remember: Jakoś ta z różowymi tłustymi włosami co je ciągle poprawia umie ciekawie coś powiedzieć o Chinach, ale też rak na dłuższą metę xD
Jak znasz jakichś ciekawych vlogerów z Azji, szczególnie z Korei Południowej nagrywających po Polsku będę wdzięczny, a jak nie to szczymryj tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vertoo: koleś nigdy nie pokazał niczego naprawdę oryginalnego, czego nie byłoby w milionie gównoprogramów o Japonii. Jego zaleta jest taka, że w tych okularach wygląda jak upośledzony, co zjednuje mu sympatię ludzi z 90IQ, którzy wreszcie mogą poczuć się bystro i przystojnie.

Obejrzałem kiedyś jeden z filmów tego typa - 0 humoru, narracja z kijem w dupie i ostatecznie nic ciekawego się nie dowiedziałem. Co za gówno.
  • Odpowiedz