Wpis z mikrobloga

Może zróbmy tak: założę sobie konto na tym patronite i będziecie mi przelewać pieniądze, a ja w zamian będę wam nagrywał filmiki z dowolnie przez was wybranego miejsca na ziemi! Mogę nawet wrzucać po trzy dziennie XD


@miroslaw_suchoklates: No caly myk w tym ze tak wlasnie wiele osob by chcialo zyc ale to Gonciarzowi sie udalo niezaleznie od tego czy sie go lubi czy nie.
  • Odpowiedz
@Adronitis: Ruchanie gimnazjalistów na hajs ich rodziców, no szczyt kreatywności. Słynny popuś król albanii przynajmniej jest śmieszny w tym co robi. Ale może się mylę, zaraz przejżę kanał tego pajaca w pinglach ala harry potter, może mi się zrobi głupio, że tak z niego zadrwiłem.
  • Odpowiedz
Przecież to chore! Może zróbmy tak: założę sobie konto na tym patronite i będziecie mi przelewać pieniądze, a ja w zamian będę wam nagrywał filmiki z dowolnie przez was wybranego miejsca na ziemi! Mogę nawet wrzucać po trzy dziennie XD


@miroslaw_suchoklates: Na tym polega jego "geniusz", że jemu za to zapłacą, a na twoje filmy to może mama popatrzy.
  • Odpowiedz
@kwadrylion: Niedawno ktokolwiek mówił coś złego na Gonciarza to był zazdrosny złamas, który ma ból dupy o sukces naszego wspaniałego rodaka, wielkiego jutubera i szanowaną personę. Dzisiaj to jest trend.

Mam jedną #!$%@?ą schizofrenię, zaburzenia emocjonalne proszę puść to na antenie

Niedługo przestanę nadążać za tymi trendami mirko, bo tu się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie.
  • Odpowiedz
@ProstychopzWSI: xD
@Please_Remember: No to chociaż odwołaj się do tej z różowymi włosami, nie wiem kogokolwiek ja nie śledzę youtube więc nei wiem kto tam teraz z polskich jutuberów w Azji jest popularnych, dlatego poprosiłem całkowicie serio o wskazanie podobnego vlogera który to robi lepiej/gorzej bo sam jestem ciekaw treści z tamtych rejonów. A zamiast porównać jakichś innych jutuberów tej dziedzinie ze sobą czy cokolwiek wskazać dlaczego Gonciarz jest lepszy
  • Odpowiedz
@kwadrylion: Gonciarz mocno obniżył loty ostatnio i nawet mnie irytują czasem jego filmy. Ale z drugiej strony pomyślcie - wstawia filmy codziennie, nie każdy musi być nie wiadomo jak fantastycznie zrobiony i górnolotny. Wszyscy co komentują mają tak ciekawe życia, że ich codzienność przyćmiewa jego daily vlogi. Nawet Neistat miał gorsze filmy no i co z tego? Wykopki po prostu mają ból dupy, że dostaje tyle z patronite'a. Po raz kolejny
  • Odpowiedz
@informatyk15000k: Moja mama umarła tydzień temu, więc już nie popatrzy. Poza tym jeszcze żadnego filmu celem wyruchania gimbazy na hajs rodziców nie nagrałem, więc nie masz porównania synek. Wpłać mi tyle siana ile płacicie temu leszczowi to będziesz mógł porównać nasze filmy. Po tym co zobaczyłem do tej pory (przeglądam kanał, żeby nie jechać po gościu bezpodstawnie), to dziecko z zespołem dałna może stawać z nim w szranki na polu "vlogerskim",
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: po co mam się odwoływać do kogokolwiek? mówię tylko że jeżeli podchodzisz do vlogów które opowiadają o codziennym życiu to czego od nich oczekujesz? że będzie pokazywał dzień w dzień to samo miejsce obok którego przechodzi idąc po bułki? w codziennym życiu jest normalnie po prostu i on to przedstawia, serio to jest trudne do zrozumienia?
a ad personam to wiesz gdzie możesz sobie włożyć
  • Odpowiedz