Wpis z mikrobloga

Ruchanie gimnazjalistów na hajs ich rodziców, no szczyt kreatywności. Słynny popuś król albanii przynajmniej jest śmieszny w tym co robi. Ale może się mylę, zaraz przejżę kanał tego pajaca w pinglach ala harry potter, może mi się zrobi głupio, że tak z niego zadrwiłem.


@miroslaw_suchoklates: no fakycznie Popuś super jako idol gimbazy xD Jakiś dzieciak se tnie gębę, żeby wyglądać jak on, gimbusy na osiedlu puszczają z telefonu #!$%@? nad głową
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale jak widzę jej facjatę w tych przydużych "stylowych" okularkach, to od razu kojarzy mi się z taką #feminazi co to czyta książkę w autobusie (a jedzie aż dwa przystanki), koniecznie z kawusią ze starbusia w drugiej łapce i śpi w łóżku razem ze swoimi kotami :)
  • Odpowiedz
@alyaoo: Mam serdecznie #!$%@? na "twórczość" popka, podobnie, jak na gonciarza po zapoznaniu się z "warościowym contentem" na jego kanale. Nie oceniałem wpływu tych postaci na rozwój psychofizyczny młodzieży, a jedynie sposób zarabiania na naiwności odbiorców. Jeden i drugi karmi swoich fanów gównem, z tym, że gonciarz opakowuje je w ładne papierki. Jaki to gówno ma wpływ na spożywającego to inna kwestia i nie tego dotyczył mój komentarz.
  • Odpowiedz