Wpis z mikrobloga

@robin_caraway: @Dryblas: Na reddicie Silphroadu ktoś rzucił kiedyś pomysł, że po sprzedaży/kupnie/wymianie pokemonów ich poziom spadałby do pierwszego. Byłoby to idealne, żeby uzupełnić pokedex o regionalne pokemony, ale nie dawałoby raczej przewagi cheatorom.
@gorush: Coś z grą robić muszą. Dawno update'u nie było, na święta odeszli od swojej dwutygodniowej rutyny, miejmy nadzieję, że niedługo do niej wrócą i pokażą nam coś fajnego.

Dla mnie skandalem jest to, że każdy update, który coś naprawia, psuje inną rzecz i to, że bug z dodgem nie został jeszcze załatany.
@Dryblas: owszem muszą albo już dawno powinni.
A co do update uznali, że tego tygodnia nie było świątecznego. teraz pewnie zrobią miracje a za tydzień jakiś większy update. Może dołożą wybieranie 6 poksów do walki jak w przypadku transferu.

Niby został naprawiony bug z z dodge (była kiedyś poprawka jak mnie pamięć nie myli) ale wszyscy wiemy jak to wygląda zwłaszcza jak zabierze całe hp którego nie powinien. Niech chociaż grę
@gorush: Na to jest najprostsze na świecie rozwiązanie - gra w swych wolniejszych momentach powinna zakładać, że gracz uniknął ataku, a nie dostał nim na mordę. Jeżeli nie uniknął - za chwilę odejmie mu się HP, ale przynajmniej nie ucierpią osoby, które rzeczywiście dodge'owały pomyślnie. Nie wierzę, że tak błaha, a jednocześnie #!$%@?ąca sprawa, zajmuje im tak długo. Na szczęście przez zimę trenuję ze dwa razy mniej, bo chyba by mnie
@Saint_Sinner: Masterballem nie da się nie trafić, ktoś zrobił kiedyś symulację na swoim serwerze, wrzucił legendarne, dał sobie piłki i masterballe leciały zawsze tak samo, automatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)