Wpis z mikrobloga

Muszę zarejestrować numer w Play bo mam na kartę. Przy okazji chcę przejść na abonament i potrzebuję pakiet internetu bo w końcu się przemogłem i kupiłem smartfona. Czytałem tutaj o ofercie 25 zł, 7 GB, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. To jest oferta tylko dla tych, którzy mieli abonament czy dam radę to wynegocjować?
Myślicie, że lepiej to załatwić przy okazji rejestracji numeru, czy to nic nie zmieni? I lepiej pierw zarejestrować i sprawdzić jak mi działa net z playa?
#play
  • 5
@dondon: Nie wiem czy się opłaca, ja włączyłam sobie jakąś taryfę, gdzie wystarczy, że doładuje konto 5 zł, na bodajże 2 miesiące i co miesiąc napływa mi mimo wszystko 1 GB internetu. Za zarejestrowanie numeru dostałam 10 GB i teraz już mam łącznie 18 GB i mimo, że ciągle korzystam z neta to mało co mi ubywa. No i dodatkowo rozmowy i smsy do Play za darmo.
@dondon: A czym się różni, że musisz doładować kartę a co miesiąc opłacać abonament? Ba, podam super trick, jak zamiast co miesięcznych przelewów, robić to tylko 3 razy do roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładujesz konto za 100 zł i na 4 miesięce masz spokój (Formula Unlimited odnawia się sama) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja natomiast nie korzystam z czegoś takiego jak Tidal,