Wpis z mikrobloga

@lubiesernik: Pewnie dlatego, że wiele osób w podobnym czasie wrzuciło go na czarną listę, co spowodowało, że automat ukrył czasowo część jego aktywności.
  • Odpowiedz
poza tym jeśli już to powinno ukrywać moje przyszłe aktywności a nie te które już były,


@Perfidny: Niekoniecznie. Jeśli jakaś akcja spowodowała, że nagle Wykopowicze zaczęli wrzucać cię na czarną listę to najpewniej znaczy, że to właśnie ta akcja jest problematyczna. Prawda?
  • Odpowiedz
@a__s: uważasz że ta właśnie akcja była problematyczna? bo ja nie, nikogo nie obrażałem, ani to spamem nawet nie było, treści tam zamieszczane miały sens, radziłbym poprawić system shadowbana bo jest tragiczny
  • Odpowiedz
@paf_: Problem w tym, że wpis nie był otagowany, więc zamiast blokować tag, ludzie blokowali profil. Tu raczej trudno mieć pretensje do osób, które skorzystały z czarnej listy. Mieli do tego prawo.
  • Odpowiedz
@a__s dobra, teraz wpis sernika był otagowany, miał ponad 500+ i znowu zniknął z gorących, przynajmniej na aplikacji mobilnej, jakieś usprawiedliwienie? bo zaczynam wierzyć że to wy macie kontrolę nad tym co widać w gorących a czego nie.
  • Odpowiedz