Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi którzy nie lubią zimy, jak można nie lubić sanek, łyżew, robienia aniołków na śniegu przecież to najlepsze co może być nie licząc śniegu w butach ale idzie to przeżyć :D
#gownowpis #zima #grobla #sanki
A jak ktoś ciekawy to za 100 plusów będzie #pokazmorde bo atencja musi się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bloddymarry666 - Nie rozumiem ludzi którzy nie lubią zimy, jak można nie lubić sanek,...

źródło: comment_dkfYkIJPrHCnn8vKEXnckqhPMEtTlpHt.jpg

Pobierz
  • 32
@Asterling ja tam się ostatnio wywaliłam ale co z tego, nie mogłam przestać się śmiać zaliczyłam tak epicką glebę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do ubierania to trochę fakt ale jak sobie pomyślę o sankach to ubieranie nie jest przeszkodą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bloddymarry666: ty masz 6 lat czy co. Bo oprócz tego masz zimno, odśnieżanie chodnika przed domem, podwórka, auto które tym razem zapali, a może nie zapali, ślisko na drodze przez co dużo wolniej wszędzie dojeżdżasz, trzeba ogrzać mieszkanie co w najlepszym wypadku ogarnicza się do przekręcenia kurka od pieca i wydania kilku tys przez całą zimię, a w najgorszym dodatkowo dokładanie co kilka godzin do pieca i pilnowanie cały czas żeby
@kubica941 rozumiem Cię, ale od listopada dopiero drugi raz śnieg jest na dłużej niż jeden dzień więc cieszę się że mogę korzystać, ale coś każda pora roku ma plusy i minusy. Więc nie muszę mieć chyba 6 lat żeby cieszyć się zimą, każdy się cieszy na swój sposób. A jak ty Mirku lubisz gdy jest 30 stopni i leci z ciebie pot jak ze świni, a w aucie jest z 50 stopni,
@kubica941 Tak jest, albo jest się jeszcze niepełnoletnim na utrzymaniu rodziców albo jest się żoną zamożnego męża w którym rola kobiety ogranicza się do pójścia na zakupki, wychowania dzieci i ewentualnie zajmowanie się swoim hobby. Tak to i owszem, taka zima staje się piękniejsza.