Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Motomircy,
w tę piękną polską zimę postanowiłem założyć blog motocyklowy, a oto i pierwszy post: TUTAJ
Blog jest jeszcze dziewiczy ani jednym lajkiem nieskażony, więc jeśli ktoś z Was chce zajrzeć, przeczytać, polubić to będzie mi bardzo miło. Mam nadzieję, że zapału mi nie braknie i wszelkie wpisy i mniej lub bardziej bezsensowne rankingi będą się regularnie pojawiały.
Miłego wieczoru!

#motocykle #skutery
  • 16
@Underbone książkę piszę - serio, ale nudy bo o finansach

Musisz mieć już przelane na papier bo ważne aby regularnie umieszczać posty a w chwili słabego dnia post będziesz miał gotowy
@koral: Nudy jak dla kogo, o ile nie piszesz o metodach w rachunkowości tylko coś bardziej na kształt Szafrańskiego to pewnie się da czytać. W takim razie będę przelewał...
@Underbone cenię szafranskiego za wkład edukacyjny ale mało kto zauważa że zawsze podkreśla że wszystkie opinie dotyczą jego przypadku tzn. Jak komuś się nie powiedzie to szafranski jest kryty
Ponadto robi bardzo wiele błędów ale cicho siedzę bo wolę taką jego edukację niż nic
A z wiedzą jest tak słabo że to wola o pomstę do nieba.

Ogólnie książka o bardzo ciekawym aspekcie, który nikt sobie nie zdaje sprawy. A jest istotą
@Drail tytuł zawsze jest na końcu jak z pracą magisterską :)

Dużo mam napisane ale teraz zostaje mi grzebanie w źródłach aby poprzeć treść cyframi
Co w tym wypadku ma kolosalne znaczenie

Aha i najważniejsze książkę trzeba przetłumaczyć z polskiego na polski bo stylistycznie słabo piszę :)
@Asteroida: @bocznica: nie rozumiem waszego zapytania. Jak ktoś ma 30 lat to nie może myśleć o przemijaniu? ja też mam 30 lat, planuję jakoś swoją przyszłość i w związku z tym patrzę w przeszłość, na to co osiągnąłem i co chciałbym jeszcze osiągnąć żeby te plany jakoś poukładać. nie widzę w tym nic dziwnego. Nigdy nie jest się moim zdaniem za młodym ani za starym na to przeby o tym
@bocznica: tak, w zasadzie to tekst o niczym :) jak wiekszosc tekstow w tematach okolomotocyklowych zresztą. Nawet testy maszyn bywaja o niczym, bo odbior motocykla jest tak bardzo subiektywny ze trudno polegac na tym co ktos pisze (chyba ze nas nteresuja bsuche dane)