Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj różowy pasek, lat 20. Właśnie dzisiaj zostawił mnie facet "bo do siebie nie pasowaliśmy". Okazało się, że jestem za mało towarzyska. On woli imprezować, robić szalone rzeczy, a ja wole posiedzieć w chacie, pooglądać film czy pograć w gry. Wstydzę się wszystkiego...wstydziłam się rozmawiać z jego znajomymi ale się przekonałam...stałam się bardziej odważna...chciałam się zmienić i być bardziej towarzyska...a on mnie zostawił...Nawet w łóżku starałam się być bardziej odważna. Chciałam się zmienić, a on nawet nie dał mi szansy...A ja się głupia zakochałam i starałam. Piekłam mu słodkości i różne rzeczy robiłam i to wszystko okazało się na marne...Mam wrażenie, że jestem jakaś przeklęta bo wszystkie moje znajomości się tak kończą, że się staram a wychodzi źle. Nikt mnie nie chce pokochać

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
OP: To nie jest żaden bait...
Na prawdę jestem załamana. Tak się zawsze staram a wychodzi z tego kupa...
Jutro spróbuję z nim jeszcze porozmawiać, może jeszcze będzie szansa.
Zakochałam się jak głupia...starałam się zmienić.
Nie wiem co mam ze sobą teraz zrobić.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo się za bardzo starasz. Prawda jest taka, że jak siebie oddajesz na tacy, to druga połówka się tym w końcu nudzi i szuka czegoś nowego. Nie ważne, czy to facet zachowuje się jak pantofel i wiecznie jest przyklejony do kobiety, czy to kobieta usługuje i zgadza się na wszystko.

wstydziłam się rozmawiać z jego znajomymi ale się przekonałam...stałam się bardziej odważna...chciałam się zmienić i być bardziej towarzyska...a on mnie