Wpis z mikrobloga

Mam 'za zadanie' zorientować się co mogłoby się sprzedać u nas z Chin. Gdzie indziej pytać o takie rzeczy jak nie na mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także możecie sypać tematami, pomysłami bez końca. Chyba głównie elektronika, ale z tego co wiem to nie jest jakiś wymóg. Oczywiście coś co małe chińskie rączki produkują z jakimiś chociaż zalążkami jakości a nie plastiki wypalające skórę.
Spam tagami profesjonalistów.
#aliexpress #gearbest #banggood #chinskiecuda
  • 22
@Neneszo: No faktycznie, niektóre rzeczy tak, ale jak porównywałem co schodzi w dużej ilości na allegro i ceny tego samego na aliexpress to po przeliczeniu mi wychodziło, że na zero się wyjdzie albo jeszcze dołoży. Więc nie wiem jak ludzie na tym wychodzą, dobrych dostawców mają czy jakieś zapasy po starych cenach? ;]
@definitelynotme: mozesz to bardzo prosto sprawdzic , januszy pośredników z chin na allegro jest duzo , wejdz sobie na allegro w wszystkie aukcje takiego sprzedajacego janusza i posortuj wedlug najwiekszej ilosci sprzedanych sztuk , bedziesz mial 100% trafnosc co sie najlepiej sprzedaje niz prognozy mirkow z wykopu
@testowy: tak, tak tylko nikt nie zamierza niczego kupować a przynajmniej nie to co zna i już sam znalazł na allegro tak jak powiedziałeś a mirki zawsze mogą rzucić czymś nowym nie skrajnie cebulowym, ale czymś co jednak im się przydało i używają :D
@kapuczinho: a jednak kilka osób kupiło
SUSHI ROLLER BAZOOKA BAZUKA SZYBKO I ŁATWO
110,00 zł
kup teraz
zakończona 8 stycznia 2017 o godzinie 16:13:41
wysyłka gratis zwrot gratis 8 osób kupiło
Bazooka Bazuka Sushi szybkie i proste sushi NOWE
150,00 zł
kup teraz
zakończona 29 grudnia 2016 o godzinie 14:40:37
158,60 zł z dostawą zwrot gratis6 osób kupiło
Mam 'za zadanie' zorientować się co mogłoby się sprzedać u nas z Chin.


@definitelynotme: najpierw sie zorientuj jakie to musi mieć papiery i jakie normy spełniać. Głupio będzie jak zwieziesz tego kilka kontenerów, a inspekcja handlowa każe to wycofać z rynku. Zorientuj sie tez jaka odpowiedzialnosc spoczywa na importerze i wprowadzajacym towar na rynek.