Wpis z mikrobloga

@valdo: przyjechałem z trasy, ale dzisiaj chciałem kupic,tylko pewnie nie kupię już o tej porze. Chyba wezme odkrece i przyniosę na noc do domu.
Które brać, te boshe czy jakieś klasa średnia? centra? 60Ah/510A rozr. wystarczy?
@tytyryty: Coś w okolicach 44AH / 440A P+ (Exide Excell, Varta Blue, Bosch S4) powinno posłużyć długo i dobrze. Budżetowo można pakować np 41Ah / 370A P+ (Exide Classic, Varta Black, Bosch S3)

Opcjonalnie poza markowymi bateriami (choć w tym aucie nie ma sensu na nie patrzeć ze względu na mikroskopijne różnice w cenie w stosunku do markowych) 4MAX 45AH / 450A P+

Co do tego który wybrać to osobiście polecam
@tytyryty bosch s4 w dwóch autach wytrzymał 4 lata, s5 w trzecim też 4,ale miał trudno, bo auto sporo stało. Znajomym centry padają podobnie, varta nie wiem, nie miałem styczności. Teraz testuje polskie firmy Kozak - sporo tańsze od powyższych
@valdo: ok, dzięki bardzo, poszukam na alledrogo a jutro zobaczę po pracy w castoramie/brico/obi/itp. o ile nie wykupili jeszcze wszystkich. A dzisiaj posprawdzam napięcia w domu i przygotuję radio. Masz piwo! Dobrego wieczoru :)