Wpis z mikrobloga

Może mała recenzja ceni z #glamschop?
Mam 17 cieni z tej firmy, duochromy i maty, kilka pędzli i dwie paletki.
Skupiając się na cieniach, powiem tak: rewelacja. Biją na głowę Zoeve i wszystkie drogeryjne paletki. Pigmentacja: niesamowita, same się blenduja, pięknie że sobą współpracuja. Cena tez super, bo 12zl za jedno koleczko to nie jest dużo. Minus jest taki że mam jeden cień, który mógłby być lepiej napigmentowany.
Na pewno to nie koniec mojej przygody z tą firmą. A firma Polska co jest dla mnie też ogromnym plusem.
Bardzo polecam :)
#mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda
k.....a - Może mała recenzja ceni z #GlamSchop? 
Mam 17 cieni z tej firmy, duochromy ...

źródło: comment_ONZ8NATEMphFXSQJ463JJp6PnmJblmaw.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@kashmirowa ojj ja to bym nie mogła mieć takiej paletki bo zaraz bym musiała wypełnić całą () a najgorsze że mnie trochę nimi zainteresowałaś. Zdradzisz który to ten z gorsza pigmentacją?
  • Odpowiedz
  • 0
@atencjaqueen po to kupiłam taka duża by móc ją wypełnić ( ͡ ͜ʖ ͡) kokietka, delikatny fiolet opalizujacy na różowy. Świetny cień na make-up, nomake-up. Ale jako pojedynczy się gubi na oku. W połączeniu z innym jest super, gdy go dasz na sam środek. Ale i tak nie żałuję że go kupiłam :) ja wszystkie je kocham, to moje dzieci. A aparat nie uchwyci tego jak
  • Odpowiedz
@kashmirowa instynkt mnie nie zawiódł tak właśnie myślałam że to ten, ale to chyba normalne z takimi jasnymi kolorami. Chyba będę dziś pół dnia siedzieć na glamshopie i szukać swoich dzieci ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz