Wpis z mikrobloga

#tdu to nadgra, te godziny spędzone zaraz po premierze i to u kuzyna bo mój pecet jej nie uciągnął, że aż nas ciotka musiała wyganiać na rower żeby od kompa odpocząć. Odhaczalismy czas na podwórku, planując co będziem robić dalej, i wracalismy na Oahu. szukało się na necie mapek gdzie są misje przewozu aut żeby natrzaskać $$$, i ten wyscig dookoła wyspy. To były czasy, nostalgłem, więc postanowiłem sobie do niej wrócić i odgrzebałem w szafie pudełko z grą.
Fizyka jazdy różni się jednak od tego jak ją pamiętałem i teraz strasznie lamię.. a wtedy byłem mistrzem lawirowania między pojazdami.
ale poza tym gierka nie straciła na grywalnosci, widać, że była robiona z rozmachem i dbałoscią o szczegóły.
graliscie samochodowe swiry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #samochody
stolkov - #tdu to nadgra, te godziny spędzone zaraz po premierze i to u kuzyna bo mój...

źródło: comment_nh4prHpI8Yt26TTyPTjRONxRIP1WWeGq.jpg

Pobierz
  • 13
@stolkov: Z tą ga mam akurat dużo wspomnień.Brat dostał ją na komunię, no ale na obencym wtedy gówno kompie nie było opcji, żeby ją odpalić.Wtedy zagaiłem do mamy "fajna giera, ale kurde nie ruszy na naszym komputerze, może byśmy jakiego nowego kompa kupili?" (dodam, że nawet z przeglądarką ten komputer miał problem :D) na co mama "hurr durr nie poczeba i nie bedzie", poszedłem do taty z tym samym pytaniem na