Wpis z mikrobloga

@Andrzej_K: festiwal #!$%@? o odpalaniu dieslów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam prostą benzynkę, 19 letnią, 1.6 bez turba na miasto. Stała sobie 2 dni, dzisiaj wbijam, kluczyk i odpalił bez kręcenia. #!$%@? się na to auto, bo to niewygodny klocek, trochę pali i nie jedzie ale zawsze szanuje, bo mam go 5 lat i nigdy nie było niespodzianki w postaci nieodpalenia.
@Zoknarf: Tak to jest jak się kupuje diesla do miasta, robi po 5 km wkoło komina, przebieg 180kkm cofany z 500 i jeszcze połowa świec nie grzeje, albo żadna xD Wtedy odpalenie takiego klekota to jak wygrać z rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś też wsiadłem w swoje gówno o wartości dwóch dobrych akumulatorów do dizla i odpaliło z półobrotu po kilku dniach stania. Oczywiście benzyna.
@Andrzej_K nigdy nie mialem problemu z odpaleniem jtd. A mialem kilka i zawsze stoja pod chmorka. Tylko potrzebny dobry aku i dobry olej ktory nie robi sie gestym glutem w zimie.
@Eternit_z_azbestu
@Zoknarf nie kazdy ma diesla bo jezdzi po miescie, ja robie 30-40k rocznie i kilka razy do roku mam trase 1200km, troche tras nad moze i w gory. I czesto po miescie. A na diesla nie nazekam, po prostu wiem