Wpis z mikrobloga

hej Mirasy
przyszly mrozy i padlo również na mnie - padł mi akumulator w samochodzie. Zanim sprobuje odpalic samochod wszystko dziala, dopiero przy probie odpalania widac spadek mocy.
Mam pytanie czy dobrze podlaczylem prostownik. Mam prostownik na ktorym nic nie musze ustawiac, wiec po prostu otworzylem maske, podlaczylem krokodylki od prostownika i prostownik do kontaktu. Ladowalem godzinke i chcialem sprawdzic czy da rade odpalic samochod. Prostownik pokazywal naladowanie, wiec sprobowalem, lecz dalej bez skutku. Podpialem znowu prostownik i laduje od nowa.
Czy robie wszystko ok? Przy akumulatorze nic nie odkrecalem bo boje sie go wyjmowac z samochodu zeby nic nie uszkodzic.
Jestem totalnym laikiem jesli chodzi o samochody, dlatego prosilbym o wartosciowe porady na powyzszy temat.

#samochod #samochody #zima #zalesie #akumulator #prostownik
  • 6
@emrek: @PrawdaWasWyzwoli: ok za drugim razem przy podlaczym prostowniku odpalil
mazda 6 benzyna + lpg
a w trakcie jazdy jak sie silnik nagrzal i przelaczylo na gaz to cos sie #!$%@? bo nieregularnie przyspieszal samochod az sie kontrolka check engine zapalila, wiec czeka mnie wizyta u gaziarza...