Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie
Mam problem z Zuk Z2
Problem polega na tym że w momencie flash-u telefon samoczynnie się rozłączył i nie wgrał wszystkich potrzebnych plików.
Telefon się uruchamia lecz mam przed oczami :
MAIN MENU:
-reboot
-install update package
-poweroff

W momencie wyboru "install update package" pojawia się komunikat " now system will install update.zip of root directory in first system partition..."

Proszę o pomoc może Ktoś miał podobny przypadek ? Wiem wiem jestem zielonką :/
#zukz2 #zuk #flash #root
  • 11
Doba rozwiązałem problem

Przy użyciu kabla OTG uruchomiłem telefon poprzez vol - i power on (kabel otg podłączamy przed uruchomieniem)
Bez kabla OTG nie wchodził w tryb komunikacji ;/
Po uruchomieniu na ekranie zatrzymuje się logo Zuk, następnie wymieniamy i wypinamy kabel do komputera standardowy.
Sterowniki miałem juz zainstalowane
Uruchamiamy ADB Flash
i tak jak w tutorialu :http://zukfans.eu/community/threads/howto-flash-a-stock-zui-rom-zuk-z2-z2131-only.104/
używamy komendy "adb reboot edl"
Telefon przechodzi w stan do flashu i odpalamy
@maciektms
Ja uceglilem dwa razy, jest prosty sposób żeby go ożywić :)
@Dax13
Ja wgrałem 2.0 i pozniej upgrade z telefonu do najnowszej wersji. W obu przypadkach brak polskiego języka :) Ale tyle tam jest angielskiego że każdy sobie poradzi w ustawieniach zmienić melodyjkę :) a Tak to instalujesz aplikacje polskie i wszystko gra i śpiewa :)
Nie testowałem cyanogenmoda ale widziałem że jest wersja 13 która chodzi na nim. Nie wypowiem się o nim bo nie chce głosić herezji :) poczytaj pewnie gdzieś jest info. Jeśli dobrze gdzieś wyczytałem to instalujesz paczkę językowa z pl. @Dax13