Wpis z mikrobloga

Mirki, w nocy miała miejsce jakaś zmiana polityki prywatności podobno. Czy w związku z tym była jakaś twarda aktualizacja? Rano telefon przestał ze mną współpracować. Nie działa przycisk (ten w załączniku), nie mam powiadomień na pasku, nie mogę rozwinąć w ogóle menu tego na górze ekranu i w ogóle coś mi się sypie. Ktoś wie coś na ten temat? Jak się kladlem, wszystko było ok. Telefon to Samsung Galaxy S6

#android #samsung #psujo
FILEmoniusz - Mirki, w nocy miała miejsce jakaś zmiana polityki prywatności podobno. ...

źródło: comment_Pva5p9Z7ZvyITLnoM2wN5U88B0IjqUFG.jpg

Pobierz
  • 4
@Jubei: Kompetnie sie nie znam, polaczylem jedynie jedno z drugim, bo nic innego mi do glowy nie przyszlo. Rano sie obudzilem z telefonem zresetowanym, wylogowanym z konta google i nie dzialajacymi funkcjami wymienionymi wyzej. Doczytalem sie jedynie, ze konto wylogowane, bo zmiana polityki poprawnosci. A rom oryginalny, nic nie zmienialem w nim poki na gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jubei: @dave8: I reszta którą spotkala ta niespodzianka i nie wiedza co zrobic, jest fix w necie

http://www.androidpolice.com/2014/08/07/how-to-fix-missing-home-and-recents-buttons-and-notification-shade-that-refuses-to-pull-down-after-android-update/

i wersja dla głąbów (takich jak ja):

Here's the fix, being broken down dummy style:
1) Download Nova Launcher & set it as default to replace TouchWiz.
2) Long press on the home screen.
3) Choose Widgets.
4) At the top, under Nova Launcher, scroll to the right & press & hold