Wpis z mikrobloga

ojej ale alarm w Polsce xD mrozy że ja p------ę, ciepłe kluchy z dzisiejszej młodzieży. Pamiętam czasy co się grało w hokeja na rzece z ekipą, kija się robiło z byle czego :D a czasami nasi ojcowie pokazywali nam jak skleić dobry drewniany kij do hoka :) pamiętam jak było dobre -25 nad morzem! cudowne czasy szło się przejść z 500m w głąb morza na lajcie albo widok tych pieknych jam wyżłobionych nad brzegiem przez wodę w zmarźniętej grubej warstwie śniegu.

kurfa tylko tak umiem to opisać xD

a dzisiaj sracie się jak macie -10 LOL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takbylo #gimbynieznajo
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się człowiek wywali i zaklnie soczystą k---ą od razu mu lepiej tak samo zimą jak ponarzeka.
No nic byle do wiosny i lata :D
  • Odpowiedz
ludzie się odzwyczaili srogiej zimy


@lanekrasz: teraz to ludzie sie od wszystkiego odzwyczaili...tylko ajfonik w łape i selfie na fejsbuczka.

@Drake1:
A ja bym własnie chciał, zeby przez 2 tygodnie byla taka pogoda.....ciekawe ile osób ma kable rozruchowe w samochodzie,
  • Odpowiedz
@frogfoot: ewenement? XD Rok w rok są mrozy, a przecież cały grudzień była jesień, nie zima. Jest -20 od czasu do czasu a wy się sracie ze strachu albo podniecenia.

Za rok też będzie mróz. Co roku będzie ewenementem że w styczniu jest mróz.
  • Odpowiedz
@Thunderbird88 no pewnie lepiej żeby p------------o -60c jestem ciekaw czy na serio będziesz taki cwany :D nie sram się o to ze jest -5c i juz zamarzam bo ubieram ciepłe spodnie, czapkę i heja, ale nie mam ochoty na zimę -20c żeby wstawać 3 godziny wcześniej ogarnąć auto do takiego stanu żeby odpalilo (w moim przypadku diesel, wiec jeszcze gorzej).
  • Odpowiedz
@frogfoot: Jaki ewenement? Jedynym ewenementem jest brak śniegu, a mrozy jak były tak zawsze są. Jedyne co dokucza, to są bardziej siarczyste, gdyż brakuje izolatora w postaci śniegu, więc betonowe miasta oddają promieniowaniem ujemnymi temperaturami, przez co masz większe odczucie mrozu jak za dawnych czasów.
  • Odpowiedz
@intruz: Co Ty wiesz o ciężkim dzieciństwie! Pamiętam zimę w 1816, mogliśmy pomażyć o hokeyu bo nawet nie był wynaleziony! Najlepsze co mieliśmy to kawałek wilgotnej szmaty do ssania. Wy bahory z 20 wieku nie wiecie jak macie dobrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #takaprawda
  • Odpowiedz
wyczuwam u niektórych ból d--y :) to już tutaj nie można podzielić się wspomnieniami? Nie napisałem nic obraźliwego ale już jestem januszem, cebulakiem, itd.. Jeju co za ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz