Wpis z mikrobloga

#solgaz #afera

Jezu jaki ten marketing solgazu to jest #!$%@? SCAM z tym 50% mniejszym zużyciem gazu XD
UŻYTKOWNICY DOMAGAJĄ SIĘ TESTÓW PRZEPROWADZANYCH PRZEZ RZETELNE INSTYTUCJE A CO DOSTAJĄ OD CZARODZIEJA MARKETINGU?
TEST PRZEPROWADZANY PRZEZ NIEGO SAMEGO XDDDDDD
I może nie byłoby to jeszcze takie zabawne, gdyby nie to, że ten test to beznadziejny marketingowy SCAM najniższych, #!$%@?, lotów.
Otóż drodzy państwo - z testu przeprowadzanego przez eksperta soszjal midia (tak, tego testu nawet nie przeprowadzał ktoś kto ma o tym jakieś pojęcie, co zresztą najlepiej widać patrząc na jakość 'testu', który wykonał, tylko gość od soszjal midia) można dowiedzieć się rzeczy niebywałej. Według wykresu robionego przez niego w wordzie prawdopodobnie przez około 5 minut~ wynika, że żaden użytkownik kuchenki gazowej po zagotowaniu się wody nie zmniejsza przepustowości gazu. Ba, nawet podkręca jeszcze temperaturę aż woda mu się rozleje po całym mieszkaniu XD. Jak spojrzycie na 15 min na wykresie to zobaczycie, że on naprawdę to zrobił. JESZCZE ZWIĘKSZYŁ PRZEPUSTOWOŚĆ GAZU DLA ZWYKŁEJ KUCHENKI W MOMENCIE ZAGOTOWANIA WODY KIEDY OBNIŻYŁ DLA PŁYTY SOLGAZU XDDD Proszę, oto test eksperta Jakuba, nie, niczego w nim nie zmieniałem XDDD
http://imgur.com/a/gcJrQ
Kuchenka SOLGAZ jest tak doskonała, tak wspaniała, tak cudowna, że przy niej nie wykipi i jak się już zagotuje to nawet można zmniejszyć zużycie gazu! W normalnej kuchence jeszcze rośnie! Na poparcie tych rewelacyjnych wiadomości mamy użytkownika bordo, mamy posty kilku babci na facebooku, certyfikat onetu i samego eksperta od soszjalmidia, którego zadaniem jest podbicie sprzedawalności produktów.

Ja #!$%@?. Scam jak w telezakupach mango xDDD

Aha, poważnych testów przez poważne firmy albo uczelnie nie będzie, nawet nie ma co się łudzić. Byłby to strzał w stopę, bo by oczywiście się okazało, że te 50% to ściema dla lunatyków bezrefleksyjnie powtarzających hasła śmieszka z ich ulubionego portalu i sprzedaż by spadła i oceny by mocno poszybowały w dół, bo nie byłoby żadnych argumentów do takiego przepłacania za produkt, który nie jest warty swojej ceny. Nie oszukujmy się, że oszczędność gazu to bardzo silna zachęta do kupna, a teraz wyglada na to, że ta oszczędność nawet nie istnieje. Solgaz to doskonałe połączenie wad kuchenek gazowej i elektrycznej w cenie jedynych 2,2k PLN za samą płytę XDDD
piururo - #solgaz #afera

Jezu jaki ten marketing solgazu to jest #!$%@? SCAM z tym...

źródło: comment_bzMACwNtLhSX4zUFkiiOX6VzKarJbhcX.jpg

Pobierz
  • 24
@Arveit: tej oszczędności nawet nie ma, produkt niby taki dobry 50% oszczędność a jak przychodzi do konkretów to szopka i własne "rzetelne" testy
lepiej kupić sobie kuchenkę za 800zł a jak pieniądze są to indukcję i elo
a grzybki bym sobie zjadł :3
Byłby to strzał w stopę, bo by oczywiście się okazało, że te 50% to ściema


@piururo: masz jakiś dowod ze to sciema? Bo ja tu widze tylko watpliwosci co do dobrego pomiaru.

Obalenie wnioskow z doswiadczenia z powodow formalnych nie oznacza udowodnienia kontr tezy. Oznacza to tylko tyle ze doswiadczenie nalezy przeprowadzic ponownie. Ale czego sie spodziewac po jakichs gimbusach z brakami w edukacji.
@jarzyn86 w zasadzie wykop hejtuje każdą osobę, profil, firmę, która oszukuje i robi z ludzi kretynów.. ale jak widać wystarczy przekupić ludzi żeby byli murem za czymś co pewnie nigdy w ręku nie mieli
Wątpię żeby SOLGAZ przekupowal ludzi. To byłby strzał w kolano i w moment by się wydało. Ja ich po prostu lubię i mam wrażenie ze wykopki mają na celu jedynie dręczyć SOLGAZ.
@Matth: to nie wiem, moim zdaniem nie warto kupować solgazu patrząc na cenę i na negatywne opinie, tania kuchenka elektryczna kosztuje gdzieś 1000zł, to też jest dużo tańsze od Solgazu. Zresztą, sam zobacz ceny:
https://solgaz.eu/produkty/
Palnik 4+1 Solgazu 2,2k, przeczytaj opinie o trudnym czyszczeniu, o grzaniu... moim zdaniem się zwyczajnie nie opłaca. Okazuje się, że na zaoszczędzony gaz za bardzo liczyć też nie można, więc w sumie po co? Nie lepiej
@piururo: sek w tym ze indukcja działa na fazie na 220v to tragedia. Mam piekarnik gazowy i płytę gazowa do zabudowy oczywiście. Piekarnik włoskiej firmy bo pod zabudowę Tylko dwie firmy robią. Natomiast jak kupowałem płytę to brałem co było na rynku bo solgazu nie znałem. Pewnie jakbym znał to bym kupił bo spoko opcja sie wydaje :)
@Matth: No to faktycznie są pewne zalety takiego rozwiązania, ale twoja sytuacja wydaje się całkiem niszowa. Z perspektywy kowalskiego z 230V ma on wybór szerszy i cena wydaje się zniechęcająca patrząc na konkurencję.
No ale jak widać produkt bywa w niektórych sytuacjach ok.