Wpis z mikrobloga

  • 4
#aferasolgazu #solgaz

Dobrze rozumiem, że obsługujący profil @Solgaz użył słowa certyfikat w odniesieniu do "do 50% mniejsze zużycie gazu", a tak na prawdę to certyfikatu nie ma, natomiast wszyscy użytkownicy potwierdzają wyraźny spadek zużycia?
Rozumiem gdyby w reklamach się certyfikatem chwalili, ale jeśli to luźna dyskusja na mirko, a efekt zmniejszonego zużycia, czyli najważniejsza kwestia jest prawdziwy to ta #afera jest bez sensu.

Czy było coś więcej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@login_login: Masz jakiś tl;dr afery w polu widzenia?
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kapitalis Ale ludzie, właściciele kuchenek, potwierdzają, że spadek jest. Niepotrzebnie robili ten test, bo zrobili go źle, ale nie od tego się zaczęło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Login_login Był jeszcze najmniej jeden, ale nie dałem mu plusa to nie znajdę. Nie spotkałem się z odmienną opinią użytkownika płyty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Login_login Coż, widać gorsza od zwykłej gazówki i @jabulani dobrze zauważył, że koszt gazu to nie tak wiele. Ale te wady to cena za tą oszczędność, co kto lubi, przynajmniej wygląda nowocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemniej według mnie nie powinno być tej afery. Mniejsze zużycie gazu jest, a to, że mają dobry marketing kubkowy to ewentualnie ponarzekać na marketing a nie certyfikaty zużycia gazu jeśli zużywa mniej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maxxtom "Może jest to 20%, może 30%" linkje wpis wyżej.

Tak, bo ktoś tak napisał. Jesteśmy na forum ze śmiesznymi obrazkami, a nie na rynku reklamowym...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Dpdp ale sam marketingowiec roku wrzucil wykres, z którego wynika, że zagotowanie wody jest droższe na ich płycie. Dalsza część nie ma sensu, bo jest porównanie gotowania na jednym palniku do robienia sauny na sprzęcie porównawczym na dwóch palnikach.
  • Odpowiedz
@ravier: Nie zaprzeczam. Chodzi mi o to że sprawa certyfikatów to jakiś żart, że te płyty nie są jakieś genialne i są zbyt drogie to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz