Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy
Wiecie, jednego nie rozumiem, wchodząc na wykop, myślałem, że wszystko będzie zawalone Kijowskim (słusznie zresztą), ale nie kumam tego, że równorzędnie do afery z KOD nadal ciągnie się "wydarzenie" Petru na Maderze. Kurde poważna afera z plotami rodem z pudelka. Petru co prawda bardzo mi podpadł, ale kurna, naprawdę plotki z życia prywatnego to jest jedyna rzecz, za co można się do niego przyczepić? Zaczynam podejrzewać, że ten człowiek jest czysty jak łza, skoro domniemany romans urasta do tematu na memy.
  • 10
@Goofas: jestem w stanie zrozumieć, że Swetru nikt nie lubi, ale jak można krytykować polityka czepiając się jedynie jego życia prywatnego? To tak jakbyś obalał tezy matematyka, powtarzając bez przerwy, że śmierdzi mu z gęby.

Wypadałoby zgłaszać wszystkie wpisy z Petru, które mają tag polityka za złe tagi, bo zero w tym polityki, mamy tylko jakiegoś celebrytę, który wybił się przez partię. Przynajmniej taki obraz można zbudować z memów o panie
jestem w stanie zrozumieć, że Swetru nikt nie lubi, ale jak można krytykować polityka czepiając się jedynie jego życia prywatnego?


@ajuto00: Jest to bardzo proste - nie ma sie do czego przyczepić to każdym gównem będą zarzucać tylko po to, żeby mu "#!$%@?ć".

mija rok od 6 króli, a cały czas się to wspomina.

wyobrażasz sobie, żeby np. Jarosławowi wypominać po, nie wiem, 10 latach to, że hymnu nie znał?

Albo
Ten domniemany romans go zniszczy, tak samo jak Wiplera zniszczyła sytuacja z policją. Petru albo skończył, albo poważnie osłabił swoją karierę polityczną.


@johny-kalesonny: Romans nie jest karalny, sry to nie jest Clinton-Lewinsky
ale nie kumam tego, że równorzędnie do afery z KOD nadal ciągnie się "wydarzenie" Petru na Maderze


@ajuto00: Mam hipotezę: jest ciągle zlecenie na Petru na Maderze, bo afera z Kijowskim wyszła dla PiS nieoczekiwanie.
@ajuto00: To nie jest kwestia impeachmentu, tylko opinii publicznej :). Karalność romansu nie ma znaczenia w tym kontekście. Petru zostanie zajechany przez sam fakt, że zdradza żonę, ponieważ w ten sposób działa opinia publiczna.