Wpis z mikrobloga

W ramach działań mających na celu ochronę prywatności w tych "niebezpiecznych czasach" udało mi się już "odlajkować" wszystko na Facebooku, wyczyściłem konto Goole ale jak mam usunąć wszystkie wykopy/plusy na Wykopie? Póki co nie mam pewności, że nawet usunięcie konta coś w tym temacie pomoże... #bezpieczenstwo #prywatnosc #socialmedia #wykop
  • 5
@00minat: na szczęście nie mam nic na sumieniu więc PRISM i służb/policji bać się nie muszę - bardziej chodzi mi o profilowanie ze strony korporacji i ewentualnych wycieków w tym zakresie
@pcstud: Masowa inwigilacja nie jest skierowana na takie treści. Zbierają wszystko o wszystkich.

Nikt też nie będzie pukał do ciebie do drzwi i cię z tym konfrontował, ani nie pójdziesz za to siedzieć. Gdyby tak było, ludzie by się zorientowali i przestali brać w tym udział.

bardziej chodzi mi o profilowanie ze strony korporacji i ewentualnych wycieków w tym zakresie


@pcstud: Usunięcie (zablokowanie) takiego konta google czy facebooka to
@pcstud: Na wykopie są reklamy i trackery. Ze sposobu korzystania przez ciebie z wykopu może wynikać więcej niż z treści, które sam dodajesz. Żeby to usunąć, musiałbyś włamać się na komputery, które przechowują tę informację.

Usuń konto. Te informacje z czasem staną się nieaktualne. Ludzie się zmieniają. Możesz założyć w przyszłości nowe z tor browser bundle.

Możesz używać tor browser bundle jako codziennej przeglądarki. Lepszego rozwiązania by nie mieć historii przeglądania