Wpis z mikrobloga

Pomożecie wykopać na główną ? stworzyłem stronę https://chomikuj-pobieranie.net/ która umożliwia darmowe pobieranie z chomika i jestem ciekaw czy użytkownicy z tagów #torrenty #torrent zmienią swoje nastawienie do tej metody pobierania.

Moja strona jest kompatybilna z akceleratorami pobierania, ściąganie odbywa się pełną prędkością bez żadnych limitów i na razie niema żadnych reklam.

a wśród plusujących ten wpis, jutro (czwartek) około godziny 20:00 będzie losowanie klucza do gry Euro Truck Simulator 2 na platformę #steam w ramach podziękowania.

#chomikuj #piratujo #gry #filmy #rozdajo
x.....s - Pomożecie wykopać na główną ? stworzyłem stronę https://chomikuj-pobieranie...

źródło: comment_fnPjnHPTCg1AfsbRfgGJ6bQJhk5L9wzl.jpg

Pobierz
  • 164
@xavkas Super, że udało się uruchomić z powrotem stronkę. Mógłbyś się zastanowić nad podniesieniem tego limitu 1GB na link? () Jeżeli to nie obciąża Twoich serwerów, bo przez nie nie idzie, to po co jest ten limit? :p Ogólnie większość filmów na chomikuj w HD ma po kilka GB, a nie idzie znaleźć wszystkiego w paczkach. Nie obraź się, ale Twoje zasoby na stronce na
@xavkas: link z którego pobieram plik jest w Twojej domenie, to znaczy że tracisz transfer gdy pobieram, a co za tym idzie musisz buforować dane u siebie na serwerze. Czyli jednak zapisujesz te pliki :)
@xavkas: "Wystąpił błąd
System jest wyczerpany. Wróć na stronę główną i spróbuj ponownie." To znaczy, że można próbować za minutę, 15, czy godzinę? xD Dziwne, że te które są na głównej się pobierają, czyżby były jednak na serwerze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xavkas: Aha, mówiłeś wcześniej, że ustawiasz limit na 1GB. To mógłbyś chociaż poprawić wartość 1000 MB na 1024 MB, czyli na równy 1 GB? Dużo paczek .rar jest na chomiku właśnie po 1GB. Nie wiem czy przechodzi 1GB, bo teraz nie działa, ale 1GB to nie 1000MB.
Pobieranie na jakiś czas zostało wyłączone. Będziemy Państwa informować na bieżąco o postępach.


Specjalnie wstałem z łóżka do kompa, żeby pobrać filmy (,)