Wpis z mikrobloga

No to zaszalałam. Chciałam uratować załogę i Chambers co by mi rybki karmiła i zginęli: Legion, Jack, Garrus, Samara, Mordin i Miranda, w tej właśnie kolejność. Ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#masseffect #gry #jprdl
  • 27
  • Odpowiedz
@xandra: Jak można olać zarąbiste misje lojalnościowe i nie ulepszyć statku poprzez późniejsze rozmowy z bohaterami :facepalm: Co do ostatniej misji to juz ktoś zamieścił ten schemat kogo wybrac by nikt nie poległ
  • Odpowiedz
@dr_gorasul: Chwilunia, atak na Normandję zdarza się po jakimś czasie (jak już się ma przekaźnik), mnie się właśnie włączyła jak poleciałam po Tali, a nie miałam wszystkich misji lojalnościowych. Żeby uratować całą załogę trzeba lecieć przez przekaźnik Omegi od razu i to właśnie chciałam zrobić, a że wyszło jak wyszło... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: @xandra: Zrekrutować wszystkich i zrobić ich misje przed ruszeniem misji Reaper IFF (tej gdzie spotyka się Legiona) po jego werbunku od razu zrobić jego questa i ruszać dalej. W finałowej dobrze dokonać wyboru , zmłócić żniwiarza i w ME3 cieszyć się towarzystwem dawnych druhów, którzy dodadzą też sporo punktów do wysiłku wojennego.
  • Odpowiedz