Wpis z mikrobloga

No to zaszalałam. Chciałam uratować załogę i Chambers co by mi rybki karmiła i zginęli: Legion, Jack, Garrus, Samara, Mordin i Miranda, w tej właśnie kolejność. Ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#masseffect #gry #jprdl
  • 27
  • Odpowiedz
@xandra: Żeby wszyscy przeżyli to musisz wszystkie lojalki mieć u towarzyszy, max upgrady statku, dobrze rozmieścić team w zadaniach w ostatniej misji + i wykonać max 2 misje główne po porwaniu (najlepiej jest zostawić sobie lojalkę tali i legiona na koniec dla dodatkowych dialogów we flotylli ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@enforcer: Został Ash, Tali, Najemnik i Grunt... Pewnie kogoś da się jeszcze nagabnąć (pssst, mam jeszcze inne zapisy, gdzie zginął tylko Legion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Miranda (,) Ja jak pierwszy raz skończyłem ME 2, to też mi tyle osób popadało (a zwłaszcza Miranda). Stwierdziłem, że nie przyjmuję takie zakończenia i cofnąłem się do połowy gry. Drugim razem przeżyli wszyscy.
  • Odpowiedz
@xandra: ja niedawno pierwszy raz gralem w 2 (teraz zaczalem 3) i zginal mi jacob, garrus i samara.

przy okazji pytanie: da sie zagrac tak, zeby puknac kelly zamiast mirandy? a najlepiej


a
  • Odpowiedz
@enforcer: @xandra: @Elec: @uwuX: ja właśnie się po raz enty już zbliżam do misji samobójczej i dalej nie mogę zapamiętać tego rozstawu ludzi. Zawsze daję na czuja i się udawało :P Samarę na osłonę, Jacob wraca z uratowanymi a na dowódcę drugiego teamu daję Garrusa albo Miri, dobre to czy wprowadzić poprawki? :) a zapomniałbym, do tunelu wpuszczam Tali.

No i ostatnio Mordin mi
  • Odpowiedz