Wpis z mikrobloga

@Mysciak: znajomy po roku przerwy wrócił do FUT i już kilka spoko kart wyjął, ja na swoim (od stycznia 2014) najlepszą kartę jaką wyciągnąłem (w FUT17) to James (niesprzedawalny, były paczki 84+ jak pamiętam, z tego poleciał) a następnie... Kelechi Ichenacho (czy jak się go tam pisze). Wszystko inne to szroty po 5-6k maks czyli żaden wyczyn kupić.
Ziomek wyciągał już Toure i np Dybale
@Mysciak to był mój sposób na zarobek... Z 10 kont na których zrobiłem te wyzwania zysk to ponad 1kk... Pogba wpadł + praktycznie na każdym koncie z 15k wyciągnąłem około 40-50k. Problemem było przeniesienie kasy na główne konto.. No ale w około tydzień przeniosłem wszystko i uniknąłem bana. Polecam ten styl życia.
@Mysciak przeniosłem na srebrnych kartach, wystawiłem po 6k max. Kilka sztuk co godzinę..potem zacząłem przenosić przez tanie informy wystawiane za max... Ale to gorsza metoda bo podatek jednak jest spory.
@rabarbar2: Podatek masz zawsze ten sam - 5%, wystawiasz karte za wiecej coinsow to wiecej tracisz, to jest oczywiste, niewazne czy wystawisz 10 kart po 1000 czy jedna po 10.000, zawsze stracisz 5% czyli 500coinsow w tym wypadku.