Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja sytuacja:
1. 172 cm wzrostu
2. 10 cm penis (obwód 9 cm)
3. Suchoklatesostwo minimalnie podreperowane siłką.
4. Brak zarostu
5. Za to nie brak pryszczy
6. Brak dobrej gadki, lekkie seplenienie gdy jestem zdenerwowany
7.Brak męskich zainteresowań (motoryzacja, sport)
8. Twarz 5/10
9. Krzywe zęby i troche żółte mimo ze nie palę
10. Biedna rodzina (nigdy nie byłem np. Za granicą a mam 23 lata)
11. Sam zarabiam 2 tys na rękę w gownopracy
12. Brak pasji i zainteresowań którymi mogę sie pochwalić (bo nie pochwale sie lubieniem trollowac na wykopie itp spoleczenstwo nie traktuje tego jako zainteresowania czy pasji)
13. Łysieje
14. Jestem prawiczkiem
15. Nie mam znajomych
16. Mam stres nawet przy kupnie bułek.
17. Nie mam samochodu, mieszkam z rodzicami.
Chcę:
1. Zaruchac i troche przytrzymac (związek) panne 7-10/10

Od czego zacząć?
#pytanie #tfwnogf #przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

172 cm to taki dość średni wzrost dla faceta chyba, wyżsi i niżsi to odstępstwo od średniej.


@MarySued: to średni wzrost wszystkich facetów na świecie aczkolwiek mógł podskoczyć od momentu gdy się o tym dowiedziałem.
  • Odpowiedz
mirabelka: @AnonimoweMirkoWyznania: Kontynuuj siłkę, idź do dobrego dermatologa, odkładaj na aparat ortodontyczny. W wieku 23 lat mieszkanie z rodzicami to żaden wstyd, tak samo jak zarabianie 2 tysięcy na rękę. Ważne jest czy starasz się to zmienić i masz ambicje. Zapisz się na jakiś kurs tańca czy rysowania, coś co cię będzie interesowało, poznasz tam znajomych o podobnych pasjach. Dopiero jak się poczujesz dobrze z samym sobą to bierz
  • Odpowiedz
OP: @PinkCellphone: pryszcze nie mają nic do braku higieny. Mam taką cerę.
@alicemeow: będę szczęśliwy jedynie ruchając kobiete która mi się podoba. A podobają mi się te uważane za 7-10/10
@Shanny: Ktoś na wykopie porównał to do podróży na Marsa. Wiem że będzie trudno
@Dawidinho8: Mam obniżyć oczekiwania żeby uzyskać wcześniejsze wyższe oczekiwania? Chyba nie.
Mam plan kupienia sobie jakiś modnych ciuchów i wyjechania z miasta rodzinnego z garścią pieniędzy w kieszeni i oszukaniu przeznaczenia. Obczaiłem już przytułki dla bezdomnych i jadłodajnie w Warszawie (kupiłem też
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz miras że penisa można realnie wydłużyć ćwiczeniami? Nie będę podawał linków, bo jest pewne w miarę kulturalne forum (a gdyby się tam stulejarze znaleźli, to już by tak kulturalnie nie było), gdzie ludzie opisują i dokumentują zdjęciami co i jak, zajmuje to kupę czasu, ale efekty są duże. Są również fora w języku angielskim, tam można znaleźć nieco więcej informacji. Poszukaj trochę czasu to znajdziesz na pewno :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kek, też miałam długi czas trądzik i to bardzo zaawansowany, miałam milion maści, leków, pierdów. Idź do dermatologa a nie pieprz "tak już jest, taką mam cerę". Da się to wyleczyć. Beniza da się powiększyć, niewiele ale da. Zęby wyprostować. Zacząć się dobrze ubierać (i ofc dobrze niekoniecznie znaczy drogo). Znaleźć lepszą pracę też się da, jeśli ta Ci nie odpowiada. Żadna loszka over 7/10 nie zainteresuje się kimś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, ale piszesz o sobie jaki to przegryw z Ciebie i ze chcialbys co najmniej 7/10. Jak? Zmniejsz oczekiwania, po prostu.
Albo wez sie za siebie i zrob z siebie samego przynajmniej te 7/10. Jak masz czegos od kogos wmagac, to wymagaj tego samego najpierw od siebie.
  • Odpowiedz
@zwier celować, a być z kimś takim w długotrwałym związku to inna sprawa :) uważam, że podobny poziom atrakcyjności jest najbardziej optymalny, bo gdy jedna strona jest obiektywnie duzo bardziej atrakcyjna to może to w jakiś wykorzystywać czy budować na tej podstawie swoja wyzsza pozycje w zwiazku (wtedy przestaje on być symetryczny), a ta mniej atrakcyjna strona na to sie godzi.

@AnonimoweMirkoWyznania no to chyba musisz jakoś podnieść swój poziom
  • Odpowiedz