Wpis z mikrobloga

@xLibero: Po cichu liczę że wyjdzie w tym roku bo Deys wypuścił solo, Zero też w końcu ma wypuścić więc może ruszy coś. Martwi mnie tylko wers Deysa " Zero rozkminia co w ogóle teraz będzie z Hasha". Miejmy nadzieję że nie szykuje się koniec współpracy
@Gomusss: Jak usłyszałem Radical to nutka nadziei zagościła w mym sercu, jakież było zdziwienie kiedy odsłuchałem całą płytkę. Nie polecam, oczywiście trzyma poziom, ale dla mnie nic szczególnego, a tym bardziej ponad Imprimatur, czy Audiogramy.
Radical jak śmigał na koncercie w Krk to głowa mała, zwłaszcza jak poleciał drugi raz na sam koniec koncertu. Cała płyta taka sad boyowa, ale i tak przyjemnie się słucha Deysa w klimacie Małe sklepy czy Zabijam ludzi
@Gomusss:

Martwi mnie tylko wers Deysa " Zero rozkminia co w ogóle teraz będzie z Hasha". Miejmy nadzieję że nie szykuje się koniec współpracy


W tym utworze są też wersy o "uśmierceniu" Deysa na głównej Glamrapu i o Popkillerze twierdzącym, że "Deysa #!$%@?ła mafia", więc raczej nie brałbym go zbyt dosłownie.
@haussbrandt: "Usmiercili" go raczej po beefie z SB, gdy większość twierdziła że Deys przegra z kretesem i wszyscy o nim zapomną więc te wersy akurat można brać dosłownie, a co do Hasha to nic nie wiadomo.