Wpis z mikrobloga

@Zbiku898989: zalozylem konto przez tego refa do zakladania z poziomu kompa i po zalogowaniu to samo, klikam, ze kupuje te pierdołe co podsuwają a potem biały ekran, wracam na glówna strone, znów widzę ofertę i w kolejnym oknie (podsumowaniu) nie dostaje kuponu. - najnowsza wersja apki, nowe IP oraz gmail.
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 ja nie kliknąłem z refa tylko oficjalnie z ich str głównej, co lepsze z pl na początku
Jak udało się zalogować na PC to dodałem produkt do koszyka i potem w apce jak wyskoczył banner się zalogowałem tym kontem
Otworzyło się już normalnie okno zamówienia i kupon wszedł, zamówienie złożone i teraz payment weryfikacja, ale jak mi weryfikuje to już wiem że przejdzie bo każde mi po weryfikacji przechodzi
  • Odpowiedz
@seattle: A tak z ciekawości, wtedy też trzeba mieć różne IP? Liczy się IP z którego się zakłada konto, czy to, z którego się wykonuje zakup?

Sposób działa - dwa testowe zamówienia poszły.
  • Odpowiedz
@widmo82: założyłem konto z powyższego linku ( http://ali.onl/gDb ), a później z tego samego IP kupiłem przez aplikację odpaloną na koplayeru. Następnie z tego samego IP założyłem drugie konto i wykonałem drugi zakup. Oba przeszły. A na razie chyba nie planuje kolejnych zakupów. No może najwyżej parę rzeczy do #arduino
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 @radekrad u mnie identyko, tylko rejestracja normalnie z ich str głównej
To samo IP, tylko robię byki w adresie bo mi zamykają zamówienia jak kilka razy ten sam.
Co najlepsze z tego samego konta jak zrobią closed zmieniam adres i zamówienie przechodzi :)

@radekrad wiesz może czy shieldem tym co porty zwiększa można zrobić z nano wersję uno żeby wieksza była?
  • Odpowiedz