Wpis z mikrobloga

Ktoś się ostatnio tu pytał o spoko faucet. Mogę polecić bonusbitcoin.co. Odbiór BTC co 15 minut, można włączyć alarm dźwiękowy, gdy czas upłynie. Fajna rzecz to też bonus dodatkowe 5% naszych zarobków z ostatnich trzech dni (tylko z odbierania i refów). Polecam, sam klikam jak coś robię długi czas na komputerze.
Cechy:
-Antybot: Captacha
-Bonus 5% z ostatnich 3 dni ( ͡º ͜ʖ͡º)
-Zarobki z refów to aż 50% na zawsze
-Odbiór co 15 minut (ʘʘ)

-Opcja odbierania losowej wartości (od 50 do 5000, ale najczęściej 60), albo średniej wartości (128, co daje 512 na godzinę!) 512 satoshi /h czyli więcej niż aktualnie freebitco.in ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link CZYSTY: link czysty, po prostu link do strony
link POLECAJĄCY: mój link polecający (dzięki!)

#bitcoin #faucet
  • 7
@darnok09: Nikt tego nie jest w stanie robić nawet z połową takiego przyłożenia. Nie wspominając o limitach wypłat + kosztach transakcji. I banach/problemach bo "blokujesz reklamy" lub "używasz botów".

I @adamak2k to wie, nie ma zamiaru sam klikać. Liczy jednak na rzeszę naiwniaków, którzy będą klikać w jego reflink, za co dostanie 50% ich wpływów. Dla niego czas poświęcony ("zainwestowany") to napisanie tego posta. Mimo to, nawet gdyby każdy z tu
@Ancro: Wybacz, może niepotrzebnie Cię tagowałem. Wiadomość była raczej do innych :P

Mówię co myślę, nie jestem wyrocznią. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to na pewno nie będzie podążał za moimi wskazówkami, także spokojnie.