Wpis z mikrobloga

Biuro Szeryfa Hrabstwa Hernando dostało zgłoszenie pod adres w Leonard Street w Brooksville. Dotyczyło ono ataku pitbulla, który miał ugryźć mężczyznę. Na miejscu znaleziono 3 psy uwiezione na łańcuchu. Zwierzaki znajdowały się w okropnym stanie, były niedożywione i spragnione. Ich właściciel, 21-letni DeAndre Goodson został aresztowany.

Jeden z psów – Chi Chi, znajdował się w opłakanym stanie. Był przywiązany do łańcucha na tyłach domu. U suczki stwierdzono liczne blizny na całym ciele i okaleczenia na uszach. To jednak nie koniec wstrząsających doniesień. Okazało się, że suczka zjadła z głodu własne szczeniaki.
Była tak słaba, że nie mogła się poruszać. W oficjalnym oświadczeniu Biuro Szeryfa zaznaczyło, że „władze były w stanie skontaktować się telefonicznie z Goodson’em, który zgodził się na spotkanie z przedstawicielami biura Hernando County Animal Services w Brooksville.”
21-latek twierdzi, że dostał psa od swojego przyjaciela Breon’a Wyatt’a rok temu. Suczka zaginęła na kilka miesięcy temu i dopiero niedawno ją znalazł, po czym natychmiast zabrał do domu. Goodson potwierdził również, że kilka tygodni temu Chi Chi urodziła dwa szczeniaki i je zjadła. Mężczyzna powtarzał, że karmił suczkę regularnie i nie wie dlaczego jest tak chuda. Co zaś tyczy się obrażeń jakie stwierdzono u zwierzaka, miały być one wynikiem ataków ze strony dwóch innych psów.
21-latek powiedział funkcjonariuszom, że nie zdecydował się skorzystać z pomocy lekarskiej dla zwierząt, a Chi Chi zostanie przetransportowana do Animal Services, gdzie trafi na leczenie. Weterynarz, który zajął się suczką, stwierdził, że pies ma liczne obrażenia i cierpi z powodu zaniedbań. Goodson został aresztowany i oskarżony o okrucieństwo wobec zwierząt.

Czytaj dalej na: http://www.popularne.pl/cierpienia-chi-chi/

Kręćcie dalej te swoje gównoburze, że pitbulle są #!$%@? psimi mordercami. Prawda jest taka, że najbardziej #!$%@? zwierzęciem na całym tym zasranym świecie jest człowiek.
Rzygać mi się chce tymi wszystkimi wyssanymi z palca farmazonami, pisanymi przez osoby, które kompletnie nie mają rozeznania w sytuacji i pluszowego psa nie potrafiłyby wychować, a co dopiero silnego psychicznie psa o wysokim stopniu uporu. TTB nie są dla debili nie tylko ze względu na siłę fizyczną, ale przede wszystkim ze względu na siłę charakteru. To są zwierzęta takie same jak inne. Tak samo czują, tak samo reagują na wszystkie bodźce, ale jak ktoś opiera swoją wiedzę o Fakt, Onet, Polsat i inne medialne ścierwa, to ja się chyba kompletnie nie dziwię, że tak jest.
Dalej bawcie się petardami bo głupie psy szczekają i srają, zamiast winić za to tępotę tak samo głupich ludzi jak Wy. Dalej uważajcie, że pies się rodzi #!$%@? z żądzą krwi i agresją w genach, #!$%@? średniowieczne matoły. Dalej uważajcie, że TTB to jakieś większe zło niż zastraszone szczekliwe kundelki, których opanowanie jest o wiele prostsze niż opanowanie psa o silnym charakterze, a co i tak ludziom jak widać nie wychodzi.
Mam was wszystkich w dupie, już mi się nie chce wdawać w kretyńskie dyskusje, bo jak grochem o ścianę. Powyższy tekst i tak pewnie do was nie dotrze, a sprawa zrobi wrażenie na tych, którzy nigdy by do takiej sytuacji nie dopuścili.
Mogłabym was zasypać takimi i innymi podobnymi sytuacjami, w których znajdowane są więzione i głodzone psy merdające ogonem na widok wybawicieli, psy notorycznie porzucane lub zamykane w opuszczonych budynkach przez swoich właścicieli, które nie straciły nadziei i tygodniami głodują czekając na ich powrót. Psów bitych i katowanych, które pozostają ufne i uległe człowiekowi, ale tego nie zrobię, bo widać po was, że to i tak nie ma sensu.
I to nie wypok przyciąga #!$%@?. To tacy jak wy tworzą społeczeństwo pełne ignorancji.

Ludzie spod tagu #psy raczej ogarną temat i powód napisania tego postu.
#gorzkiezale #ttb
matra - Biuro Szeryfa Hrabstwa Hernando dostało zgłoszenie pod adres w Leonard Street...

źródło: comment_JM4bKedABsuv3o43Mg7r29eHMgYsWUAB.jpg

Pobierz
  • 7
@Nightshade: widzisz, taki odzew, że już nawet zapomniałam trochę o tym poście. I szczerze mówiąc ilekroć patrzę na tego psa, żałuję, że w ogóle dowiedziałam się o tej sprawie. A swego czasu miałam w zapisanych kilka artykułów o psach, o których pisałam powyżej. Mogłabym to trzymać dla tych matołów, z którymi ostatnimi czasy się użerałam i im podobnych, ale tak naprawdę to nie wiem czy cokolwiek bym wskórała... ( ͡°
@matra: w ogóle to jest teraz nagle straszny hejt na staffopodobne, chyba przez tego combosa na głównej, który ostatnio był. Dobrze, że mirki nie wiedzą o takich psach jak owczarki środkowoazjatyckie albo kaukazy, bo dopiero by był hejt. A to, w przeciwieństwie do tych "morderców" akurat nie są psy rodzinne :D
@Nightshade: A jagdterier? Jużak? Ogólnie molosy, bandogi, no ale [może poza niektórymi molosami i bandogiem] nie budzą swoim wyglądam takiego respektu. Pogryzień przez nie też jest mniej, a jakże. W końcu jest ich.. mniej? Ale kogo to obchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@matra: no dokładnie, wszystkie psy stworzone w zamyśle do samodzielnej pracy są według mnie trudniejsze do ułożenia niż teriery, bo one mają takie charaktery, żeby sobie radzić bez człowieka, więc po cholerę go na co dzień słuchać. No ale żeby to wiedzieć, to trzeba czytać coś więcej niż onet i niezależną. #!$%@?, i tak nas nazwą oszołomkami i #!$%@? psiarami...