Wpis z mikrobloga

@Winters_III: ale nie chodzi mi o to "czy" dostane tylko "jaki". Majac lepsza zdolnosc jest nizsze ryzyko i nizsze oprpcentowanie/marża.
Poza tym bede brac sam. Oszczedzajac na odsetkach 15k i 30biorac z MDM mam de facto mieszkanie na raty 0%
300k na 15lat splacone po 6 latach wyjdzie 45k odsetek
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: to wszystko się potem liczy w jakimś tam stopniu :D ja tam #!$%@? non stop kredytówką transakcje nawet jak do kfc idę, potem sobie to po prostu spłacam w terminie w większej kwocie i tyle :D to samo ze sprzętem, niby limity ustawiłem na 1500 zł, a spokojnie wyrabiam roczne zwolnienie z transakcji bo zawsze jakiś droższy sprzęt wpadnie :D typu laptop czy telefon :D
rachunki też gdzie się
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: karta kredytowa z bonusem w Citibanku. Niestety właśnie skończyło się kilka promocji (i m.in. kończy się ta podana dwa linki wyżej - nie wchodź w nią bo jest już za późno! do 7.01 trzeba podpisać umowę i aktywować kartę co jest nierealne)

Aktualnie jest tylko opcja z bonem do douglasa, choć zapewnie niedługo znowu się coś pojawi.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Najtańsza (w zasadzie darmowa) będzie karta kredytowa Citi Simpliciti. Możesz ją dostać w pakiecie z bonem 400 zł do Douglasa. Tu szczegóły: http://krainakorzysci.blogspot.com/2016/11/citi-simplicity-400zl-douglas.html

Karta działa tak, że jest Ci przyznawany pewien limit np. 1000 zł. To oznacza, że możesz narobić sobie zakupów za maksymalnie 1000 zł. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego (trwającego miesiąc) otrzymujesz wyciąg i masz 24 dni na wpłacenie na podane konto całej wykorzystanej sumy z przyznanego limitu.
  • Odpowiedz
@promocyjnaaga: @FHA96: @Blackall: @eshabe: słyszałem bardzo duzo bardzo dobrych opinii o tym banku jednak nie jestem w stanie przedstawic dochodu na 1200zl netto, jak pisalem jestem studentem a kase mam powiedzmy ze wspolpracy ze sluzbami bezpieczenstwa kraju i nie musze placic podatkow oraz nie moge ujawnic ile i od kogo dostaje, mam sporo kasy na kontach ktorej nie wydaje, czy jest opcja aby dostac
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Proponowałbym Ci spróbować zawnioskować o kartę. Np. wypełniając formularz kontaktowy pod linkiem, który podałem, po jakimś czasie oddzwoni do Ciebie konsultant banku. Przedstawisz mu swoją sytuację i w ten sposób okaże się, czy masz szansę na kartę u nich.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: to jak student to nie ma szans na kartę. W Citi to nie przejdzie, mają twarde zasady. Karty dla studentów mają, jeśli się nie mylę, BZWBK czy ING. W niektórych bankach jesteś też w stanie dostać kartę na podstawie obrotów m.in. ja tak miałem w mBanku czy Millennium. Po prostu przelewaj tam dużo kasy i włącz zgodę na informacje handlowe przedstawiane przez bank. Może zadziała.
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze regularne wplaty na konto nie są udokumentowanym źródłem dochodu chodzi m.in o umowę o prace, zlecenie, emerytura, renta. Każdy Bank ma swoje wymagania :). Dobrym rozwiązaniem jest założenie konta, obracaniem gotówką, wpływy a możliwe, że kontakt z ofertą specjalną nastąpi. Zobacz na ofertę KK dla studenta --> Warunki: posiadasz rachunek Superkonto Student lub PKO Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim ze stałymi wpływami w wysokości min. 850 zł, jesteś
  • Odpowiedz