Wpis z mikrobloga

  • 1
@dope u nas na klatce mimo tabliczki przy wejściu i kosza przytwierdzonego do ściany na ulotki to nadal jakieś dzbany wrzucają spam do skrzynek

  • Odpowiedz
@PilariousD: a ty sprawdzasz codziennie promocje we wszystkich sklepach? Ulotki są przydatne, o ile nie zaśmiecają całej klatki.


@AtoMan: Ja sprawdzam, bo jak normalny człowiek zakupy robię ze dwa razy w tygodniu. W prominiu 1,5 kilometra mam 3 różne sieci. No to sobie zerkam na ich trzy strony, czy nie jest jakaś promocja, która mnie ciekawi. Jeszcze mnie nie #!$%@?ło jechać ileś kilometrów dla 20 gr tańszego jogurtu...
  • Odpowiedz
@dope u nas na klatce mimo tabliczki przy wejściu i kosza przytwierdzonego do ściany na ulotki to nadal jakieś dzbany wrzucają spam do skrzynek


@Rain_: Bo im szefowie karzą wrzucać... Kiedyś roznosiłem i byłem uczciwy, w sensie jak mnie jakiś lokator wpuścił i powiedział, że nie chce ulotki, to pod ten numer nie wrzucałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i byłem szczery, nie mówiłem kurier,
  • Odpowiedz
@goferek: u nas ktoś postawił pod skrzynkami na listy stary kosz na pranie i tam lądują niechciane gazetki i co chwile ktoś z tym lata na makulaturę. Win-win, bo klatka jest czysta, a ktoś sobie może dorobić albo po prostu użyć tego gówna jako rozpałki.
  • Odpowiedz
> 2017

> gazetki ze sklepów

O ja #!$%@?ę.


@Arveit: ale o so chodzi? sam wole przejrzec gazetke papierowa, a nie sie pierdzielic z powiekszaniem na stronie, kilkania od cholery w prawo, lewo, jakis crash, odswiezyc...
  • Odpowiedz