Wpis z mikrobloga

@goferek: @Arveit: nie rozumiem zdziwienia, nie widzieliście nigdy starszych ludzi w blokach? Skąd mają wiedzieć jakie będą promocje w tym tygodniu, jak nie korzystają z internetu i nie wychodzą z domów?

W sumie sam takie gazetki zabieram sobie do domu, papugom pod dupska kładę żeby klatki nie osrywały :v
  • Odpowiedz
> 2017

> gazetki ze sklepów

O ja #!$%@?ę.


@Arveit: a wychodzisz czasem z domu? W blokach w skrzynce zawsze jest ich pełno #!$%@?, Gazetki ze sklepów + milion ofert pożyczek z gówno-firm. Nie wiem dla kogo one są, ja je wywalam bez czytania, bo promocję moge sprawdzić przez internet...
  • Odpowiedz
Starszym ludziom się przydają, bo przecież nie sprawdzą w internecie


@PilariousD: a ty sprawdzasz codziennie promocje we wszystkich sklepach? Ulotki są przydatne, o ile nie zaśmiecają całej klatki.
  • Odpowiedz
@Arveit: uwielbiam, kiedy mirek chciał być nowoczesny i alternatywny, ale został pojechany przez resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w klatce jest specjalne miejsce, nikt nie wrzuca do skrzynek. Sam chętnie czasami biorę i przeglądam przy kawie.
  • Odpowiedz
@goferek: Dajcie go do mnie! Ostatnio jakiemuś kretynowi nawet nie chciało się wchodzić, to położyć kilkadziesiąt gazetek pod drzwiami. Było mokro. Nie muszę mówić co tam się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz