Wpis z mikrobloga

@papiez_: Hm... normalnie? Nie bierz rozmiaru w dół, bierz to co Ci wynika z pomiarów. Marynarki na modelach są dopasowywane raczej po włosku - często trochę przykrótkie nogawki, mocno dopasowane. Jak z pomiarów wychodzi Ci np. 48 - bierz 48, nie schodź w dół - tym bardziej że drobne wytaliowanie czy skrócenie zrobi krawiec, powiększyć można tylko tam gdzie jest zapas materiału. Ponoć niektórzy konsultanci z czatu mają tendencję do
  • Odpowiedz
@Admiral16: Normalnie się zmierzyłem. Najlepiej zamówić dwa najbardziej pasujące rozmiary i jeden później odesłać. Suit Supply sam do tego zachęca, zwroty są darmowe.
  • Odpowiedz
@papiez_: Wiesz co, to jeszcze może być kwestia kto jakie lubi dopasowanie. Są osoby lubiące wszystko ciasno, są osoby lubiące więcej luzu - zależnie od preferencji dwie osoby o tych samych wymiarach mogą Ci polecić dwa różne rozmiary. Bo jeden lubi dopasowane na styk, a drugi luźniejsze.
  • Odpowiedz
@celahim: wczoraj oglądałem ich modele i właśnie Lazio też mi się podobał. Teraz muszę mocno popatrzeć na wymiary. Ślub w kwietniu. W sumie za 3 tyg będę w Amsterdamie więc chyba skoczę do ich sklepu i też się rozejrzę ... a jak nie wytrzymam to i wcześniej zamówię skoro za darmo odesłanie :) A kamizelka tak mi się spodobała, że już sam jestem ustawiony w kolejce aby lekko Twój pomysł
  • Odpowiedz