Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here,
chcę się podzielić być może niezbyt powszechną wśród płci żeńskiej opinią dotyczącą prawiczków. Z racji, że sama jestem dziewicą(tak wyszło, nie wstrzymuję się z tym do ślubu) sama preferuję niedoświadczonych. Sama wolałabym kogoś kto nie ma za sobą pierwszego razu od doświadczonego. Na samą myśl, że mój facet wcześniej lizał w miejscach intymnych inną dziewczynę, mnie mdli. Nie chciałabym, żeby mnie porównywał do swoich byłych dziewczyn, dlatego lepiej jakby ich nie miał. Z kimś niedoświadczonym lepiej mogłabym się dogadać. Wiem też, że ci którzy wiedzą jak wygląda seks w praktyce nie chcą dziewic i dyskwalifikują je na starcie. Nawet jeśli wydaje Wam się, że jesteście przegrani bo nigdy nie kochaliście się z kobietą to wiedzcie że nie dla wszystkich tymi przegranymi jesteście :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 51
AfrykańskiTygrys: @AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: ja mam tak samo, WOLALBYM zeby moja dziewczyna byla dziewica ale nie oszukujmy sie, ja mam 22 lata i prawdopodobienstwo ze znajde dziewczyne (target 18-25) dziewczyne ktora jest dziewica jest niewielkie. mniejsze niz facet bo zazwyczaj wiecej jest #!$%@? facetow niz kobiet.
jednak w spoleczenstwie jest tak ze

kobieta jest dziewica

ZAJEBISCIE, brawo, super, brawo dla ciebie

facet jest dziewica

hahah beka z prawiczka, co za
OP: AfrykańskiTygrys

prawdopodobienstwo ze znajde dziewczyne (target 18-25) dziewczyne ktora jest dziewica jest niewielkie


znajdziesz, sama mam 25 lat i wśród moich koleżanek jest dużo takich jak ja, bez partnera i bez doświadczenia w sprawach łóżkowych

ZAJEBISCIE, brawo, super, brawo dla ciebie


wcale tak nie jest, czasami lepiej się nie przyznawać że jest się dziewicą bo zaraz ktoś zasugeruje że jestem nienormalna, mam coś z głową, jestem jakimś mutantem którego nikt
OP: @wujek_piotr: :))
@Klofta: nie każda! Ja nie chcę, żeby mój partner w którymś momencie naszego związku nawet w nerwach powiedział, że "z Elką to było lepiej", albo inna lepiej mu dogadzała. Nie chcę być porównywana i nie chcę żeby o nich sobie wspominał. Z doświadczonym facetem wielu rzeczy się nie nauczę, bo on by się denerwował że musi czekać aż pojmę co i jak. Z resztą już wspominałam,
OP: @BojtaS: hehehe, żeby tylko to miało mi przeszkadzać to pół biedy. Mineta czy inne "pieszczoty" też mnie obrzydzają, podobnie jak macanie byłych, mówienie im sprośnych rzeczy. Nigdy nie chciałabym żeby potem idąc gdzieś ze swoim facetem musiała spotkać jego byłą. Zaraz by mi się przypomniało że on jej na pewno to wszystko robił a może on sobie o tym czasami lubi w myślach wspomnieć.

@koral: ilu jest facetów
OP: BezwzględnyNiebieskipasek ciężko będzie mi to sprecyzować, bo część znam od piaskownicy a niektóre ze studiów. Jedne się nie malują, inne robią to nagminnie i w sumie dziewictwo jest taką cechą która nas łączy :D Ja akurat wierząca nie jestem, ale mam koleżanki które są, ale nie jakoś przesadnie więc może Kościół? Ja wynajmuję mieszkanie, ale są takie które(z różnych względów) mieszkają z rodzicami - w sumie nie wiem czy to
@AnonimoweMirkoWyznania: takie głupoty gadasz, że aż głowa boli. Pomijając już kwestię seksu to przekreślasz faceta nie za to jaki teraz jest tylko za to jaki bagaż doświadczeń ma. Gdzie w tym sens? I z drugiej strony skąd wiesz, że twój niedoświadczony nie będzie chciał po jakimś czasie gdy zdobędzie pewność siebie z tobą zobaczyć czy ty jesteś tą najlepszą?
OP: @Asterling: na wykopie często pod postami, że ktoś wolałby na swoją pierwszą partnerkę mieć dziewice, pojawiają się odpowiedzi że z dziewicą ta żaden seks, że trzeba taką uczyć, że drętwa i kłoda a poza tym to bankowo nie będzie wiedziała co chce i się tylko namęczysz

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

OP: @BojtaS:

Pomijając już kwestię seksu to przekreślasz faceta nie za to jaki teraz jest tylko za to jaki bagaż doświadczeń ma.


I myślisz, że dzięki swojemu doświadczeniu mnie nie przekreśli bo ja czegoś nie wiem i nie umiem?

I z drugiej strony skąd wiesz, że twój niedoświadczony nie będzie chciał po jakimś czasie gdy zdobędzie pewność siebie z tobą zobaczyć czy ty jesteś tą najlepszą?


Nie mam pewności na
OP: @MlodyDziadzioSpamer: ale sam jesteś prawiczkiem? Bo jak nie, to jak to się ma do życia łóżkowego. Przecież to też jest istotne dla doświadczonego faceta. Tutaj też trzeba dobrze się dobrać a każdy doświadczony facet z dziewicą będzie musiał czekać aż się ona określi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling