Wpis z mikrobloga

Sprawa #elk pokazała jak strasznie wyewoluuowała grupa ludzi skupionych pod tagiem #4konserwy.

Niestety, wykop 5 lat temu był ostoją wolności, bastionem, miejscem ludzi ceniących przede wszystkim to, by nie być niewolnikiem, by politycznie współtworzyć państwo ludzi wolnych i odpowiedzialnych.

Przykro się obserwuje wielu ludzi deklarujących się jako wolnościowców tak bardzo racjonalizujących opresyjne państwo, które skaże Tunezyjczyka, obrońcę własności prywatnej za morderstwo. Jest to niebywały skandal, niemniej jak widać to są efekty kilkuletniej propagandy strachu, przez który strach i ksenofobię sprzedaliście najlepsze wolnościowe ideały.

Winię za to oczywiście JKM-a i Wiplera, bo to oni byli liderami ruchu wolności, a obecnie służą niewoli, co widać po reakcjach ludzi.

Gdzie się podziały tamte nastroje, gdzie się podziały prawdziwe kuce #4kuce #wolnosc #korwin #jkm #wipler

Tunezyjczyk w wolnej Polsce dostanie amnestię i medal.

#neuropa
  • 3
@twoj_glos_rozsadku

"Tunezyjczyk w wolnej Polsce dostanie amnestię i medal."


A jakie jest Twoje szczere zdanie na ten temat?

Bo moje jest właśnie takie, że jeżeli prawdą jest, że to Polak napadł na lokal Araba czy Tunezyjczyka i został zabity, to Tunezyjczykowi/Arabowi nie należy się żadna kara, a może nawet i medal. Kompletnie nie obchodzi mnie narodowość sprawcy/ofiary - Temida jest ślepa.

Ale z drugiej strony ja nie jestem Korwinistą, co najwyżej okazjonalnym