Wpis z mikrobloga

Tradycyjne pytanie o jedzenie w Białymstoku. Co polecacie jeszcze w okolicach Nowego Miasta, Mickiewicza (okolice Politechniki)? Pod względem jedzenia jest tu kurcze kiepsko, chyba że ja nie umiem nic szukać, ale "obcykałem" już Retrospekcję, Miłego no i w sumie tyle w tej okolicy. Prócz tego są chyba tylko same pizzerie, a może się mylę? Macie do polecenia jeszcze coś? Słyszałem o Ekpress Barze, Okrąglaku i inne, ale z opiniami kiepsko, tak samo o okolicznych kebabach, etc...
#bialystok
  • 27
@100kW: a ceny? bo nawet nie maja menu na stronie
swoja droga z domowego żarcia polecam Wygłodzonego (http://wyglodzony.pl) - mnostwo domowego jedzenia do wyboru, duże porcje i wszystko po 10zł. Kiedys tam prawie codziennie jadłem, ale teraz mieszkam gdzie indziej i z Nowego Miasta za daleko tam jeździć.
@drakerc: polecam Okrąglaka, mają smaczne obiady za niezłą cenę, nie polecam za to kebabow na zachodniej (Super kebab i nowo otwarty Dobry Kebab). Całkiem dobre obiady są w Grodnie na Dubois
Jeśli chodzi o pizze to polecam Brooklyn na Żeromskiego, choć przyznam że jakość się tam trochę pogorszyła :/
@drakerc: Savona to już raczej cień dawnej marki :/ jakość ich jedzenia spadla kilka lat temu na łeb na szyję, obsługa jest dość nieprzyjemna. Wśród moich znajomych panuje mit że jak zamawia się w savonie to tylko z Legionowej bo tam są lepsi kucharze, ale jak jest nie wiem bo dawno tam nie jadłem. Ogólnie staram się unikać Savony, ostatnio nawet była afera z nieswiezymi składnikami w sałatce, poczytaj kilka postów
@elmyn: działa już kilka miesięcy i jak na razie się nie zawiodłem. Nie jestem fanem kebaba na grubym to się nie wypowiem, ale tortille bardzo smaczne, mięsa i warzyw tyle ile trzeba, żadnej kapusty i innych zapychaczy, sosy porządne, a nie na majonezie. Właściciel miły, mówi dobrze po polsku z lekkim akcentem, po imieniu wnioskuję, że Turek. Jak zadzwonisz wcześniej to zawsze żarcie gotowe na czas. Tylko z zewnątrz przybytek nie