Wpis z mikrobloga

@blondeblossom: nastroić? A co z tymi wszystkimi kobietami, które wzdychają do zdjęć modeli i komentują "j-------m, gdybym miała czym"? Jeżeli twój chłop nie podnieca cię na tyle, że sama chciałabyś z nim się kochać to po co w takim razie być z takim kimś? xD
  • Odpowiedz
machałem śmigłem prawie przed jej oczami.


@minister_spraw_zewnetrznych: trzeba ją było jeszcze postukać benisem po czole XD
ale mam złe wiadomości: jeśli NAPRAWDĘ się starasz a ona nie chce into seksy to albo (już) jej nie kręcisz, albo masz oziębłego różowego, albo słaby z Ciebie ogier, albo wszystkie opcje naraz, NIE MA INNEJ.
  • Odpowiedz
@Dalamar: @blondeblossom: blondeblossom jeśli się nie mylę, nie chodzi o nastrajanie cały dzień. Tylko jest pewna subtelna różnica. Facetowi wystarczy spojrzeć na nagą kobietę (chociaż w przypadku niektórych pewnie nie musi być nawet naga :P) i już jest gotowy. Już jest podniecony i mógłby przystąpić do działania. Kobiety natomiast nie podniecą się samym spojrzeniem (nie uogólniając). Potrzebują dotyku, bliskości, ciepła itp. Kiedyś gdzieś usłyszałem, że kobieta cała składa
  • Odpowiedz