Wpis z mikrobloga

Oj jak kisnę z tych wszystkich recenzentów w grupach Facebookowych, ocenia taki słuchawki z #aliexpress i na pierwszym miejscu:
oj jaki zajebisty,podkreślam zajebisty bass 10/10 słuchawki,sztosik,sztoszunio itd itp.
Reszty nie ocenie bo się nie znam xD ale bass dobry podkreślam BASS DOBRY.

#!$%@? serio?Jeśli przy kupnie jakichkolwiek słuchawek priorytetowy jest dobry bass a reszta #!$%@? to po co kupować dobry sprzęt?Dla takiego byle pierdziawka by Dr Dre jest #!$%@?.png ,po co taki ocenia czy coś jak dla niego hehe najlepiej jak #!$%@? dobrze podczas słuchania DnB czy dubstepu.

No #!$%@?łem się no ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#muzyka
  • 15
u chińczyków da się kupić całkiem nieźle budżetowe słuchawki


@Rain_: ... które poza #!$%@?ęciem basem nie mają za wiele do zaoferowania, gdyż, są, no właśnie - budżetowe ;]
@Rain_ znam ludzi który uparcie twierdzą, że jestem #!$%@? wydając więcej niż 50 zł na słuchawki, 200 plus to już totalna abstrakcja. Najlepsze jest to że tak są przekonani o swojej supremacji, że twierdzą, że dokanalowe słuchawki które się razem z telefonem dostaje to najwyższej jakości produkt i moje głupie sanhajzery "generalne za cicho grają" - więc są #!$%@?.
@Rain_ kupiłem z chin pistony v2 za 15$ dzwięk jest naprawde na dobrym poziomie. Nawet wyprałem je przez przypadek i dalej grają. Dobrą sprawą jest w nim wzmocniony kabel przy końcach co zapobiega łamaniu się kabla.
Poprzednio miałem senhki Chajzera za ~200zł i uważam że te z chin potrafią dobrze grać. Tylko trzeba wiedzieć co wybrać.