Wpis z mikrobloga

Właściciel sklepu zabija złodzieja? Dobrze mu tak!!1 Złodziejem był Polak zabity przez muzułmanima w Polsce?! Precz z ciapakmi!!11

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #shitwykopsays

Polecam dla beki poczytać komentarze: http://www.wykop.pl/link/3081529/zlodziej-zostaje-postrzelony-w-kregoslup-i-blyskawicznie-sparalizowany/

Np. ten co ma ponad 400 plusów:
ponton - Właściciel sklepu zabija złodzieja? Dobrze mu tak!!1 Złodziejem był Polak za...

źródło: comment_zq1HGoeWpIF5Kue5ZxVqK6uGvZ1s8Mcb.jpg

Pobierz
  • 15
@ponton: tylko że tu jest wiele racji - jak się zaczyna w kimkolwiek, to konsekwencje mogą być różne. nie mówię, że zasłużył na śmierć, ale tak się skończyło i w wielu sytuacjach nie wiadomo, jak się skończy, więc fikanie do obcych ludzi zawsze jest ryzykowne i głupie, bo można trafić na mocniejszego, odważniejszego, agresywniejszego, albo nawet sprowokować zwykły wypadek, jak ktoś Cię popchnie i niefortunnie upadniesz. wszystko może się zdarzyć.
@ponton: nie wiem co chcesz mi wykazac, w temacie wydarzeń w Ełku ani sie nie wypowiedzialem ani nawet nic nie wykopywalem. Znany jest mi tylko kawalek sprawy, nie wiem jakie byly relacje moze juz wczesniej cos sie scierali. Np krzyczal ze "wysadzi im bude" nie wiem co on za petarde wrzucil, "kredke" czy "ahtunga". Ja wiem ze prawde czesto przeciagamy na swoja strone w zaleznosci od wielu czynnikow, to wrecz naturalne.
@ponton: Mam wrażenie, że próbujesz pokazać hipokryzję, ale nie za bardzo ci to wychodzi. Społeczność Wykopu to nie jednolity twór. Zacytowałeś przypadkowych użytkowników zestawiając to z bezosobowym poglądem "ogółu" sprzeciwiającym się mordowaniu Polaka przez muzułmanów. O co ci chodzi?
@ponton: Sprawdziłeś, ilu z popierających zabijanie z miejsca złodziejaszków z podanych przez ciebie znalezisk to te same osoby, które są słusznie oburzone morderstwem na ulicy w Ełku?
Bo wiesz, nie ma czegoś takiego, jak „stanowisko Wykopu”. Ty też jesteś użytkownikiem tej strony i jak wielu innych masz odmienne zdanie we wszystkich tych sprawach. Jeśli chcesz piętnować hipokryzję, to możesz robić to tylko na przykładach konkretnych osób. Oskarżanie uwagę całej zbiorowości o