Wpis z mikrobloga

@Stachu_a_kto_przy_telefonie: spotkałem się z wieloma dziewczynami z badoo, wszystkie spotkania były bardzo udane, czyni mnie to nieudacznikiem?

tylko faceci, którzy nie mogą nic wyrwać na portalach randkowych zaczynają pisać takie rzeczy, żeby się jakoś usprawiedliwić
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: poznałem aktualna kobietę z która jestem ponad pół roku na tinderze, nie mamy żadnego problemu z tym ze poznaliśmy się przez internet, jesteś z drugą połówka w realu a nie internecie, to jest tylko narzędzie ułatwiające poznanie się, no chyba że się cykasz spotkać z różowym to wal konia aż wylinieje
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie poznawałem fajne laski na portalach typu fotka.pl czy badoo :) jak dla mnie nie jest to przejaw przegrywu, bo w dzisiejszych czasach wielu ludzi ma takie konta, bo czasem ciężko spotkać kogoś fajnego na żywo, albo się jest nieśmiałym - Internet to naprawia. Jedynie zalecam szybkie spotkania, nie gadaj z laska 3 miesiące, bo potem się zobaczycie i nie dorównasz jej oczekiwaniom :)
  • Odpowiedz