Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że Nowy Rok świętuję w łóżku zaczęłam się zastanawiać nad wakacyjnym urlopem.

Mirki i Mirabelki, jakie miejsca w Polsce uważacie za godne odwiedzenia?

Budżet studencki, nie mamy tysięcy do rozdysponowania. Ktoś? Coś?

Aha, i nie zależy mi na leżeniu plackiem i pachnieniu, a raczej na zwiedzaniu, podziwianiu krajobrazów.

#pytanie #pytaniedoeksperta #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #zwiedzanie #zwiedzajzwykopem
  • 20
@staryhippis93: Raczej z tym nie ma problemu, jest dużo pensjonatów w miarę przystępnej cenie, ogólnie południe Polski jest dość tanie jeśli będziesz omijała Zakopane z okolicami, bo wiadomo jak to z góralami i ich skąpstwem
@staryhippis93: W tym roku było dużo ludzi w małopolsce przez sytuacje na Bliskim Wschodzie i wyborem Polski na wypoczynek zamiast ciepłych krajów jak i ŚDM gdzie młodzież byłą ulokowana w całym województwie, więc wydaje mi się, że w tym roku powinno być lepiej.
@staryhippis93: Polecam Kraków - bardzo ładne miasto, dużo do zwiedzania i rzut beretem do Zakopanego (jakbyś chciała na przykład spędzić dzień wspinając się po górach). Przy tym w Krakowie jedzenie i alko w knajpach jest bardzo tanie w porównaniu do innych miast. Byłam tam niedawno i nocowałam w fajnym hostelu - "Dizzy Daisy Downtown Hostel". Bardzo tani i 5 minut piechotą od centrum. Tak że same zalety, nic tylko jechać (