Wpis z mikrobloga

#pytanie

mirki poszlibyscie do szefa po podwyzke, mimo ze 6 miesiecy temu juz jedna dostaliscie? ale startowaliscie z 1750, teraz 1900, a obiboki wspolpracowniki 2500 wzwyz plus premie od utargu? fizyczna praca, zadne tam niewiadomo jakie umiejetnosic #!$%@? muje. pracuje za dwoch, staram sie, dbam o firme, towar, nie odwalam panszczyzny przez 8 godzin, nie pije w pracy, nie biore urlopow/l4. pracuje poltora roku. no juz #!$%@? sam nie wiem. wkruwia mnie ta praca, ale z drugiej strony moge trafic z deszczu pod rynne. utargi oscyluja po 1 000 000 brutto miesiecznie. jest co robic. #przegryw

Isc po podwyzke?

  • Tak 84.0% (21)
  • Nie 16.0% (4)

Oddanych głosów: 25

  • 7
@R3dmi: ci ludzie sa jebnieci. xD troche ich poznalem przez te poltora roku. tam kazdy sra jak szefo wchodzi do budynku. kierownik nie lepszy. typowy janusz biznesu z podejsciem za plotem czeka 10. ech
@Dead_Inside: mi to samo mówili(że na moje miejsce są dziesiątki) w okresie próbnym, jak się skończył okres to poszedłem zrezygnowałem i #!$%@? szef pogadał i znowu wracam do roboty tyle że rozmawiałem z nim o podwyżce :) a jak #!$%@? nie da to nQ frajerze.. nikt na to miejsce nie przyjdzie bo każdy będzie miał #!$%@? bardziej niż ja...