Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś posiadający tablet #teclast X80 Pro mógłby mi wysłać oryginalny plik Touchsetting.gt z folderu Windows\INF? Przed formatem i świeża instalacja Windowsa nie skopiowałem go i teraz ekran nie działa jak powinien. Dzięki za pomoc
#chinskiecuda #banggood
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pazdzioch564: Mam takie pytanie, poradziłeś sobie ze sterownikami? Zainstalowałem czystego Windowsa 10 i nie mogę znaleźć działających sterowników. Skąd pozyskałeś sterowniki jeżeli mogę zapytać?
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: Dzięki, buszowałem tam ale może nie zauważyłem ich. Jeszcze jedno pytanie, miałeś może sytuacje że nie zawsze dotyk działa po instalacji systemu? Miałem już tak parę razy że po uruchomieniu systemu dotyk nie działał i dopiero po restarcie zaskakiwał.
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: Tak, to już zrobiłem. Sterowniki zainstalowałem, plik podmieniłem. I dotyk jest tylko wtedy gdy urządzenie uruchomię ponownie. Gdy go wyłączę i włączę przyciskiem to dotyk zanika. Spróbuję jeszcze przeinstalować sterownik od dotyku
  • Odpowiedz
@dawid90u: jak cos to mam oryginalnego win10 zaktualizowanego - jakbys chcial jakies sterowniki czy pliczki to napisz tylko daj programik/instrukcje ktore ;)
  • Odpowiedz
Pany nie macie sprawnego wsadu bios do E3E8? Mój wpadł w jakiś dziwny bootloop, restartuje się zaraz jak zacznie windowsa ładować. Bootowanie z pena czy odzyskiwanie też go resetuje. Ubuntu też nie rusza.
  • Odpowiedz