Wpis z mikrobloga

Czy ja za #!$%@? wiele wymagam?
Raz na #!$%@? PÓŁ ROKU gram w #csgo a i tak ruskie #!$%@? się trafią.
#!$%@?, że z reszta teamu próbujesz po angielsku - dwóch takich zakłóci komunikację. A gram od święta.
Później się #!$%@? dziwią, że RU to #!$%@?. I dobrze #!$%@?, ja nauczyłem języka. A nie #!$%@? raszja. Raaszja to gówno.
Te #!$%@? cioty rosyjskie. Aż przeszedłem się ok 15 razy po pokojul

ONI POWINNI MIEC WŁASNY, #!$%@?. rosyjski #!$%@? internet.
#gownowpis ##!$%@?
  • 8
@oner: polecam zagadac do nich - hello bratushka i te sprawy, no wiesz <3 russia niby itp. Oni wtedy very friendly sie robia i od razu gra sie lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) troche sie im nie dziwie - wszyscy ich nienawidza to i oni taka postawe przyjmuja. To calkiem normalne.
@oner: najlepsze jest to że do nich chyba TeamSpeak nie dociera i dwa dzieciaki po 8 lat #!$%@?ą non stop i blokują komunikację reszcie jeżeli nie masz swojej ekipy. Putin vodka balalayka blyat itd
@mateqt: Właśnie o to chodzi. Ja też kieeedyś jak grałem więcej miałem stałą ekipę i heheszkowaliśmy na TS. Gadanie w grze to tylko jak trzeba. Generalnie to jest fajne, dać info itd. Ale jak ktoś #!$%@? w niezrozumiałym dla reszty graczy języku, to #!$%@? strzela. A nie wyciszysz, bo akurat właśnie da info...
@DFENS: Dlatego #!$%@?ę #overwatch - za dużo kosztuje i hasu i (podobno) nerwów.