Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 62

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#houseofcards #downtonabbey
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 62

Tag...

źródło: comment_zChhCy0i1yc5qyMHOyea5r2a9I5EjIsp.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • House of Cards (2013) 80.8% (3291)
  • Downton Abbey (2010) 5.6% (227)
  • Żaden 13.7% (557)

Oddanych głosów: 4075

  • 22
  • Odpowiedz
@sorek: Jak nie anulowali tylko zakończyli, to z pewnością obejrzę, bo po DA czuję pustkę, a dodatkowo lubię aktora grającego tu główną postać :D
  • Odpowiedz
@sorek: Przybywam z podziękowaniem za polecenie serialu! Zacząłem dzisiaj i nie mogę się oderwać :D Tego mi było trzeba po zakończeniu DA. Dzięki! :D
  • Odpowiedz
@Matt_888: nie ma sprawy, masz coś do polecenia podobnego (nie koniecznie historycznie ale klimat)?

Niestety ale próby oglądania Crown, Man In the high castle i Utopii spaliły na panewce - na pierwszych dwóch zasnąłem po jakiejś chwili, a na ostatnim wyłączyłem przez ilość głupot ;/
  • Odpowiedz
@sorek: Jeśli lubisz sci-fi, to CAŁYM SERCEM polecam Battlestar Galactica. To jest jedyny serial, który obejrzałem dwa razy (zabierałem się nawet za trzeci, ale pochłonęły mnie inne seriale). Masz w nim wszystko czego możesz oczekiwać od serialu: świetne postacie, historię najwyższych lotów, genialną muzykę, tajemnice, dobre aktorstwo, efekty specjalne itd. No co byś nie pomyślał, to tam jest. Ja byłem oczarowany. Chłonąłem kolejne odcinki żeby tylko jak najszybciej dowiedzieć się co
  • Odpowiedz
Z animacji trzy tytuły: Gravity Falls, Rick and Morty i Over the Garden Wall. Pierwszy tak klimatyczny, że ciężko się w nim nie zakochać. Jeśli lubisz tajemnice i humor, to to jest strzał w dziesiątkę. Drugi jeśli lubisz absurdalny humor i seriale bardzo pokręcone, wprowadzające najróżniejsze szalone koncepcje. Trzeci to natomiast małe arcydzieło. Po skończeniu ostatniego odcinka gapiłem się w ekran monitora zdezorientowany i zachwycony.


@Matt_888: tu jestem ekspertem i właśnie
  • Odpowiedz
  • 0
@sorek OTGW jest bardzo specyficzne, ale w tej specyficzności genialne. Koniecznie daj znać po ostatnim odcinku jak się podobało :)

Przy okazji, co Cię z mojej listy zainteresowało?
  • Odpowiedz