Wpis z mikrobloga

@ElGovanni:
Wykop który istnieje tylko dzięki użytkownikom i innym stronom (!), blokuje użytkownika za reklamowanie swojej strony.
Brawo Panie B. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElGovanni: skoro spamowal, to dobrze ze zbanowali. Może to #niepopularnaopinia ale spamowanie na wykopie jakimiś konkurencyjnymi portalami nie powinno mieć miejsca.

Jestem pewny, że jak tylko powstanie to gro trolli znajdzie sobie za punkt honoru spamowanie tu o nim. Uważam to za dziecinne zachowanie.

Od siebie dodam, że na redditcie był (i prawdopodobnie dalej jest - nie sprawdzałem) ninjaban na wykop - każda treść linkująca do wykopu była tam widoczny tylko
  • Odpowiedz
@repostuje: Myślałem, że mikroblog jest do blogowania i co sobie kto tam wrzuca jest regulowane regulaminem. To był blog developerski. Parafrazując: Jeśli ktoś nie chce dopuścić konkurencji, to powinien konkurować jakością serwisu, jakością kodu, wydajnością platformy, a nie banem profilu.


  • Odpowiedz
@RatedR: no tak ale trzeba odrozniac content od contentu. W tym przypadku byla to reklama innego serwisu i nic wiecej. Rozumiem, ze ty jak bys byl wlascicielem strony o takim zasiegu jak wykop rowniez pozwalal bys na reklame konkurencji (nawet tej raczkujacej) u siebie (za darmo)? :)
  • Odpowiedz
@comer123: To było takie podsumowanie tygodnia jak gościu pracował, zobacz jakie dobre porównanie dał @Colos z facebookiem i google.

To trochę tak, jakby Google usunął profil Zuckerberga z Google+ za napisanie o Facebooku.
  • Odpowiedz