Wpis z mikrobloga

@solusek w pracy pewne problemy, ale czy groźne? dużo zalezy od Twojej postawy, jesli zachowasz ostroznosc i bedziesz powsciagliwy, to unikniesz wpadki finansowej, to nie jest czas na duże i ryzykowne przedsiewziecia, ale na małe, przemyslane kroki
@ordynator niestety mozesz utracic kontakt z bliska Ci osoba, zadbaj więcej o relacje, czasami mozna przeoczyc cos, co dla nas jest szczegółem, a dla drugiej osoby jest wazne, pomysl czy jest ktos komu moze czyms podpadles, przed koncem roku jest dobry czas na pojednanie sie
@Robciqqq dziwna i niespotykana sytuacja, ale Twoja przyszlosc jest dla mnie jedna wielka zagadka, nie widze naprawde nic! moze to oznaczac, ze jestem dupa, los Cie skrywa przed wscibskimi oczyma, a moze sam masz zdolności nienormalne? jeśli tak odezwij się priv, chetnie sie czegos naucze
@matiseq no, no, szykuje się ciekawa, przygodna znajomosc :) poznasz kogos fajnego, przelotne to będzie, ale może być miłe... być może to już teraz, na imprezie sylwestrowej? miej oczy szeroko otwarte, a wasze spojrzenia na pewno sie spotkaja
@LubieHardkor to dobry czas na przemyślaną inwestycję, pomysł o którym myślałeś może dać ziarno właśnie w przyszłym roku, ale bądź ostrozny! zmiany niosą za sobą ryzyko, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, bądź gotowy na nowe wyzwania