Wpis z mikrobloga

Witajcie Miraski. Bardzo udana noc za nami. Udana do tego stopnia, że nawet typ do którego podchodziłem sceptycznie i raczej wolałem się z niego wycofać usiadł pięknie i jeżeli ktoś się połakomił to wyszedł na +++. Cieszę się rosnącą ilością plusów oraz waszymi i moimi zyskami. Dzisiaj z kolei ciężka kolejka do typowania. Nie ukrywam, że musiałem się troszeczkę nagłowić aby coś wykombinować, ale wydaje mi się, że wygląda to obiecująco. Już spieszę z objaśnieniem.

Jazz -9,5. Gdy rano przeczytałem, że Joel Embiid będzie dzisiaj odpoczywał od razu wiedziałem, że jakaś kombinacja związana z tym meczem pojawi się tutaj wieczorem. Philly bez Embiida to po prostu Philly z poprzednich lat. Bezbarwna i do odstrzału. Jest to idealny mecz dla Jazz, żeby odbić się w tym ciężkim dla nich okresie. Już ostatnio udało im się urwać W z Lakers (tutaj też zarobiliśmy). Utah nawet bez swoich podstawowych klepaczy u siebie nadal jest ekipą groźną, a takie drużyny jak "Embidless" 76ers powinni wciągać nosem. Bet ustalił linie wyższą, ale my jak zwykle bez szaleństw.

Cavs-Celtics over 208,5. Najniżej jak się dało. Celtowie zdobywają dużo punktów, grając bardzo szybko i oddając mnóstwo rzutów za trzy. Pisałem już jednak o tym, że również dużo punktów tracą i to z drużynami o potencjale ofensywnym naprawdę przeciętnym. Cavs po wygranej z GSW, odpuścili sobie mecz w Detroit, ale teraz na pewno będą chcieli pokazać swoją wyższość rywalowi z którym być może powalczą o mistrza konferencji. I można by tu zagrać W na Cavs, ale problem w tym że:
a) nie wiadomo czy zagra Kyrie Irving, który narzeka na chorobę. Nie brał on udziału w porannym treningu, w przeciągu najbliższych godzin okaże się czy wystąpi, a nawet jeżeli zagra to będzie osłabiony.
b) Celtics, a przede wszystkim Isaiaha Thomas są nie przewidywalni.

W poprzednim meczu obu ekip, w listopadzie, padło 250 punktów. Oglądałem to spotkanie, Cavs byli lepsi, ale Celtics ofensywnie są tak mocni, że swoje rzucą.

Tyle na dziś. Jak zwykle zapraszam do obserwowania tagu #gdziejesthajs . Widzę, że wielu z was obserwuje moją skromną osobę, ale to pod tym tagiem znajdziecie esencje tego co chcę przekazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stałych bywalców zapraszam do wymiany poglądów. Powodzenia Mirki! Niech pieniądze lecą z nieba.

#bukmacherka
mihaaaa - Witajcie Miraski. Bardzo udana noc za nami. Udana do tego stopnia, że nawet...

źródło: comment_popCa5VBYMBXrtWlj9ZZ4I4P2xD5tbtl.jpg

Pobierz
  • 19
@Mam_wiecej_niz_13lat: Na Hornets się przejechaliśmy w meczu z Nets więc dam im trochę odpocząć. Gdyby nie grał Dragic w Heat to puszczałbym w ciemno, ale Goran ma zagrać, Hornets są back-to-back i pomimo że mecz z Orlando przebiegł dość łatwo to wole nie ryzykować. A OKC nie wiem :D jakoś boje się grać przeciwko Grizzlies, szczególnie u nich, bo cały czas się wydaje, że oni nie powinni wygrywać a tu zonk,
@marjag19: Kurs nie warty żeby sie po niego schylić, a handi nie zagram, Toronto wczoraj grało z GSW i pod koniec meczu dali mocny run który mógł ich kosztować trochę sił. Do tego jest to drugi mecz z rzędu na wyjeździe, podróże też męczą. Pewnie to przepchną, ale szkoda nerwów :)
@marjag19: Ło Panie ale głęboka analiza :) ale takiego czegoś się nie gra, masz dwie strasznie nierówne drużyny. 50/50 albo trafisz albo nie. To, że Mavs wygrywali 7 ostatnich meczów... 4 mecze w zeszłym roku gdy Kobe robił swój cyrk na zakończenie kariery, na takie statystyki nie ma co patrzeć.
Podkusilo w kombinacje dać +2.0 CHA i TOR -5.0( ͡° ʖ̯ ͡°). Już nie mówię o tym jak za grubo dałem -handi na mecz LAL a się okazało, że dalem na 1kwarte( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tolstyy00: Ja też ostatecznie wczoraj przekombinowałem. Pierwszy raz dałem coś więcej niż tutaj wrzucam i odrazu mnie pokarało :D
@Sahasrara: Taa, oglądałem cały mecz, dlatego pisałem, że ciężko to widzę, przez chwile zapomnialem że to przecież 76ers :D
@qbanczyk: God damn, co za presja ( ͡° ͜ʖ ͡°)